G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To Ty Marcin jestes tutaj takim gospodarzemTongue Kazdego przywitasz....Madrze mowisz trzeba wiedze zdobywac...
Elo.

Jak książki to tylko Harry Potter Big Grin Nie no... Ja uwielbiam Ojca Chrzestnego i Alchemika, dwie rozne ksiazki, ale zajebiste.
(21-07-2009, 15:04:35)beccaria napisał(a): [ -> ]To Ty Marcin jestes tutaj takim gospodarzemTongue Kazdego przywitasz....Madrze mowisz trzeba wiedze zdobywac...

Obowiązek administratora hehe.

Temat dot. literatury:

http://forum.g-funk.eu/showthread.php?tid=237

Żeby już dalej tutaj nie ciągnąć offtopu.
Emka, jestem Qwanell a tak naprawdę to Kamil, mam 16 lat, raczej nie jaram sie g-funkiem, ale postanowiłem się zarejestrować. Pewnie niektórzy skojarzą mnie z LFM, gdyż parę osób stąd znam Big Grin Pozdrawiam A.W.O.L.ka ;* xD
Cześć. Aha BigM to nie A.W.O.L Smile
Cześć. Nie jarasz się g-funkiem, ale skoro tutaj się zarejestrowałeś, to warto się zajarać, hehe.
(22-07-2009, 08:55:35)COP_KILLA napisał(a): [ -> ]Cześć. Aha BigM to nie A.W.O.L Smile
Ja mam taki nick na last.fm, tylko za miast tych chujowych kropek, mam takie kreski " _ " Tongue

Elo qwanell, nawrócimy Cie tu na dobrą droge i nauczymy nienawiści do truskula
Wątpie Big Grin Ale na pierwszy rzut oka forum mi się podoba, o i nawet Krzychuk tu jest : O
(22-07-2009, 12:38:00)qwanell napisał(a): [ -> ]Wątpie Big Grin Ale na pierwszy rzut oka forum mi się podoba, o i nawet Krzychuk tu jest : O

nawet quikkk tutaj był zarejestrowany, ale cos mu chyba nie przypasiło...
Czesc,Tomek prawie 30 na karku,Białystok
Rapu slucham od prawie 22lat,zaczelem od Public Enemy,Mc Hammera,Run DMC,pozniej doszedł Ice Cube,Ice T,2pac,,ogolnie lubie wszystkie odmiany rapu,poprzez West,East,Chciano,Gfunk i inne,zreszta nie tylko samym rapem czlowiek zyje,uwielbiam tez stary solu z lat 60,70-tych,gdzie czesto i gesto mozna uslyszec znajome nuty z najnowszych hitów,ale najbardziej jednak lubie G-Funk.
Trudno wymienic jednego czy 2 artystów ktorych lubie najbardziej,zbyt ciezko wybrac,na pewno sa to 2pac,Ice Cube,Ice T,Mac Dre,I Smooth 7,C-bo,Daz,Digital Underground,Messy Marv,Scarface,Spice 1,San Quinn,jak rowniez cale Death Row z lat 90-tych,Rap-a-lot i sporo innych...
poza rapem interesuje sie klutura azji,wszczegolnosci Chin i Japoni