G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Rap
Haha COP_KILLA dokładnie Wink
Siema wszystkim, z tej strony Krzysioo,lat 17 prosto z East Side Poland Big Grin No to chodzę do LO bla,bla,bla. Interesuję się komputerami, sportem (piłka nożna,koszykówka,bilard) i polityką. Big Grin Rapu słucham od jakiś 10 lat ale tak na poważnie to od jakiś 4 lat bo wcześniej po prostu byłem karmiony tym brzmieniem przez starszą siostrę Big Grin No oprócz tego lubię się dobrze zabawić,wypić no i oczywiście leniuchować ;] No to tyle odemnie, pozdro dla wszystkich słuchaczy G-Funku ;]
Czesc
Siema. Miłej zabawy na forum!
Siemanko! Ja dopiero od nie dawna znowu zaczelam sluchac rapu, wczesniej sluchałam jak byłam małym "szczylem"...Teraz bede w klasie maturalnej, poza muzyka lubie sobie poczytac Tongue Nie jestem typem "imprezowiczki", bardziej jestem domatorkaxD
No i spoko, skoro jesteś domatorką to znaczy, że będziesz tu często wbijać. Zachęcam do dyskusji.

PS. Co lubisz sobie poczytać?
Witam i oczywiscie odwiedzaj forum jak najczesciej pozdrawiam
Tak czytam ostatnio czytalam "Dom nad rozlewiskiem" no i sage Zmierzchu ale jeszcze "Przed Świtem" mi zostalo. Czytam ale nie sa to jakies ambitne pozycje,takie stricte młodzieżowe,aby mnie rozluznily. Tez czytam ksiazki pani Ewy Nowak.
Spoko, ważne, że czytasz. Wiedza to potęga.