G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema.

Dobre uzależnienie hehe.
Witam,

rapu ogolnie slucham juz od paru ladnych lat, a g-funku tak dokladniej od 2-3. Naprawde dobry pomysl, zeby stworzyc polska strone o g-rytmach. Gratulacje !!!! Cool
Siema. Zachęcam do aktywności!
Siema.
Więc tak...
Moje imię (cóż nie będę skromny) jest nieco oryginalne, a mianowicie Tobiasz, skąd jak łatwo się domyślić nick Tobi.
Mam 15 lat, chodzę do gimnazjum itd. itp., moje hobby to tworzenie muzyki, granie w m.in. basketa.
Słucham HipHop'u (no i w tym G-Funk'u of kors ;]) od przeszło 4 lat.
No i ulubieni raperzy (troche ich jest, więc sie nie rozpisze):
2pac, Nas, Warren G, Ice Cube, Kurupt, Clyde Carson, Lupe Fiasco, N.O.R.E., Spice 1, Xzibit, Dr. Dre i wielu, wielu innych ;]

No to już się przedstawiłem, więc : Witam !
Witaj Wink
(04-07-2009, 21:50:22)Tobi napisał(a): [ -> ]Więc tak...
Moje imię (cóż nie będę skromny) jest nieco oryginalne, a mianowicie Tobiasz, skąd jak łatwo się domyślić nick Tobi.
Mam 15 lat, chodzę do gimnazjum itd. itp., moje hobby to tworzenie muzyki, granie w m.in. basketa.
Słucham HipHop'u (no i w tym G-Funk'u of kors ;]) od przeszło 4 lat.
No i ulubieni raperzy (troche ich jest, więc sie nie rozpisze):
2pac, Nas, Warren G, Ice Cube, Kurupt, Clyde Carson, Lupe Fiasco, N.O.R.E., Spice 1, Xzibit, Dr. Dre i wielu, wielu innych ;]

No to już się przedstawiłem, więc : Witam !

Elo.
Siema siema.

Mała uwaga:

Cytat:Słucham HipHop'u

Hip-hopu się nie słucha, hip-hop to kultura. Możesz słuchać rapu.
(05-07-2009, 07:26:58)Marcin napisał(a): [ -> ]Siema siema.

Mała uwaga:

Cytat:Słucham HipHop'u

Hip-hopu się nie słucha, hip-hop to kultura. Możesz słuchać rapu.

Dobra uwagaWink

Siema mlodyBig Grin
No ok, mój błąd ;]
Chodziło mi o to że słucham każdej odmiany muzyki hiphop'owej (crunk, g-funk, R&B itd.)

PS:
Jak sie mówi na muzyczną strone HipHop'u ? Tak, żeby określić wszystkie style ?