G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema Mateusz. Jakie było najciekawsze miejsce jakie eksplorowałeś?
Siemka C-Dogg !
Smile
Siemano Cali D O Double G Big Grin
(01-10-2014, 20:58:56)Marcin napisał(a): [ -> ]Siema Mateusz. Jakie było najciekawsze miejsce jakie eksplorowałeś?

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne ! WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Oj dużo by opowiadać Smile niewiem czy to dobry pomysł by na tym forum pisać ale zaryzykuję.
zwiedzałem dokładnie kilka budynków i to jakieś 5 i 10 min. od domu Big Grin więc blisko.
1-wszy zwiedzałem jakieś 5 lat temu z kolegami. budynek znajdował się koło parku do którego mam 2 minuty. Ale od początku. Przechadzałem z kumplami z piłką koło przedszkola , poczym koło przedszkola znaleźliśmy ogrodzenie a w nim dziurę. Wszedliśmy i zaczęliśmy grać w gałę.
I tutaj nienapiszę ż epiłka któremuś z nas wyleciała w krzaki ,a potem jeden z nas poszedł po nią i zobaczył nawiedzony dom , TAK NIE BYŁO Big Grin. Było to tak , że jeden z nas zauważył kawałek dachu, Więc ciekawscy my poszliśmy tam , narazie żaden z nas nie wchodził, zbyt bardzo się cykaliśmy. Pare dni potem kumpel powiedział mi że tam widział krew odłamki z nabojów po postiecie blah blah blah itp. Rok później (1 klasa gimnazjum) poszedłem tam z ekipą "5 osobową" , czemu piszę w cudzysłowiu ? Bo wszedłem tam razem z 3 kumplami , 1 frajer stał przy wyjściu pod pretekstem ,że pilnuje wejścia... tak se zwiedzaliśmy nic nie było ale co najgorsze mieliśmy wyjść, ale zapomnieliśmy o piwnicy , dziwne w tym to że mnie rozbolał brzuch. zostałem z kolegą ,a 2 zszedło do piwnicy. Mówiłem żeby tam nie szli :/ Debile się nie posłuchali .. zszedli po czym wybiegli z krzykiem Big Grin ... okazało się to że zobaczyli debile pentagram na ścianie Smile NIE KOPIOWAĆ ANIE NIE ROZPOWIADAĆ MOJA HISTORIA Smile
pewnie większość z was pomyśli że to wyssane z palca , ale tak serio było Smile po więcej zapraszam na moje GG POZDRAWIAM Smile
Witam! Nazywam się Mateusz, mam 16 lat. Uczęszczam do technikum. Rapem na poważniej zacząłem się interesować od poznania Tupaca w 2008 roku i później poszerzyłem swoje horyzonty co do rapu. Zacząłem słuchać artystów powiązanych z Tupaciem (Ludzie związani z Death Row jak np. Snoop Dogg, Dr.Dre). G-Funk poznałem przez moją grę w San Andreas. Jarałem się mocno Radiem Los Santos i dość dużo czasu spędziłem na tą grę. Interesowałem się jakiś czas przynależnością artystów do gangów i zainteresowałem się tym tematem oglądając różne dokumenty i filmy powiązane w jakiś sposób z tym klimatem jak np. komedia chłopaczki z sąsiedztwa. Aktualnie słucham troszkę współczesnego rapu jak Kendrick Lamar, Schoolboy Q, troszkę Wiz Khalify (gustuję najbardziej w kawałkach przed 2010r, chociaż mixtape 28 grams w moim odczuciu nie był taki zły). Do moich ulubionych artystów z zachodniego wybrzeża lat 90 należą: Tupac, Snoop Dogg, Dr.Dre, Ice Cube, Grupa N.W.A, Dresta, Nate Dogg,Dj Quik ,Skee-Lo. East Side: Wu-Tang Clan, Nas, Mobb Deep. Ze współczesnych artystów: Dillon Cooper, Wiz Khalifa, ScHoolboy Q, Young Sinatra, Young Maylay, Kendrick Lamar i ostatnio Jay Rock. Aktualnie poszukuję czegoś nowego bo troszkę tego co słuchałem niestety po tylu odsłuchach straciło swój klimat, ale nadal w dziedzinie rapu czy G-Funku i dlatego tutaj się pojawiłem. Mam nadzieję, że dołączenie do tego forum było słuszną decyzją. Pozdrawiam wszystkich !
Wiadomo, że to była słuszna decyzja! Siemano Big Grin
Siema Mateusz. Posprawdzaj sobie popularne tematy o artystach, których jeszcze nie słuchałeś i na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.
Siemanko Mateusz. Zajawka widzę jest Big Grin miłego na forum.
Odnośnie pytania czy warto, odpowiem ci tak:
Jestem na forum od pół roku a zajawka towarzyszy mi nieprzerwanie od 8 lat. Wydawało mi się, że wiem wiele i słusznie - wydawało mi się. Big Grin Chłopaki tutaj to encyklopedie wiedzy w każdej dziedzinie, a materiału jest tyle, że będziesz nadrabiał przez kolejne kilka lat! Siemanko!
Joł madafaka di oł dabul dżi.