G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko! miło czytac ze od młodych lat masz zajawke na underground, same swietne ekipy. Miłego forumowania. Wink
Siema! Mam na imię Justyna, taaak, jestem dziewczyną z ogromną zajawką na hip hop. Od najmłodszych lat miałam styczność z rapem, pewnie ze względu na młodych rodziców i wychowywanie się w blokowisku. Sporą część muzyki jakiej dziś słucham pamiętam nie z pierwszego odsłuchu na yt, a z dzieciństwa. Nie wiem od kiedy jara mnie g-funk, ale prawdę mówiąc zaczęłam jego świadome słuchanie od 2cztery7, był to rok 2006, nie chcecie wiedzieć ile miałam wtedy lat Big Grin Znajomi śmieją się, że jestem truskulowcem, ale ja po prostu uwielbiam prawdziwe brzmienie tej muzyki, nie słucham newschoolu, gdyż uważam, że jest zwyczajnie słaby i nie przypada mi do gustu, ale nie narzekam, bo każdego dnia odkrywam nowe, stare kawałki. Mam nienaganny słuch i poczucie rytmu przez spore doświadczenie z tańcem co jeszcze bardziej ogranicza mój gust muzyczny, choć nie słucham wyłącznie rapu, jestem otwarta na wszelkie gatunki. O forum dowiedziałam się dawno temu, ale dopiero dziś stwierdziłam, że założę tu konto (leże chora w domu i maksymalnie się nudzę i nie mam już w co grać na ps'ie). Mam nadzieję, że ciepło mnie przyjmiecie, w końcu w każdy z nas sercem jest w Californii Smile
Siema Justyna, miłego na forum Smile
Witamy ciepło, ciepło,ciepło ...
Witam panią Smile
No hej.

No hej.
Cześć, uważaj na tych starych obślinionych pimpów - Budryczka i Golego.
Na Marcina jeszcze. Zapomniałeś kolego dodać.

Na Marcina jeszcze. Zapomniałeś kolego dodać.
hahahaha Panowie, dziękuję za miłe powitanie, nie zjedzcie mnie tylko Wink)
Cześć (ponownie) Justyna.