G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema Rafał. Większość osób tutaj siedzi głównie w klimatach lat 90., także znalazłeś się w dobrym towarzystwie hehe.
Tzw. kółko wzajemnej adoracji Big Grin
Szczególnie uważaj na Budrego i Marcina, to podstępne typy Big Grin
Co prawda, to prawda Goly dobrze mówi.

Witaj na pokładzie.
Yo ma niggaz Big Grin
Jestem Paweł mam 16 lat i mieszkam niedaleko Kielc.
Rapu słucham od ponad dwóch lat, zacząłem od Ice Cuba. Obecnie słucham głównie rapsów z lat 90. Do moich ulubionych grup należą NWA, ATL, CMW, Bone Thugs i Wu Tang. Z solowych artystów najbardziej lubie takich artystów jak Eazy,Spice 1,Eiht,Quik,Lil half Dead,BG KO,Big L i GZA. A nie mogę znieść 50 centa,Snoopa,Wiza, The Game'a i Daza. W przeciwieństwie do wielu fanów rapu i moich kolegów nie jaram sie 2pac'iem i jego nagraniami. Polskiego rapu się nie tykam.
Poza rapem interesuje się informatyką,grami komputerowymi i wyścigami (lubie oglądać F1 i Nascar).
Mam nadzieje ze zostane z wami na dlugo. Smile
Siema Paweł. Jakiś szczególny powód dlaczego nie możesz znieść Snoopa i Daza?
Siemano! Jeśli o snupa - to może chodzi Ci Pawle o jego najnowsze projekty? Mnie także zraził, ale nie zapominajmy o Doggystyle i licznych kolaboracjach, ten człowiek to Gfunk. Daz, chłopie - sprawdzaj kolabo z WC, WestCoast Gangsta Shit, rocznik 2013, coś niesamowitego. Jeśli chodzi o Paca, to jest różnie. Ja uważam go za najwartościowszego człowieka jakiego dane było mi słuchac, ale ma on też wielu przeciwników którzy uważają, że jest przereklamowany.
Sam jestem od niedawna, ale atmosfera jest tutaj rodzinna, więc zostaniesz na pewno. Wink Pozderki!
UP

Właśnie mi chodzi co on ze sobą zrobił - Snoop tylko że Lion. Zgadzam się z tobą Doggystyle to bardzo dobra płytka, ale teraz poprostu mu się w dupie poprzewracało. Big Grin

Co do Paca - nie mówie że go nie lubie ale poprostu już mnie nudzą te wszystkie jego tracki.
W następnym tygodniu sprawdze specjalnie dla ciebie te "shity" od Duba i Daza.
Siemano wszystkim jestem Miłosz!

Z G-funkiem zetknąłem się pierwszy raz kilka lat temu przy płycie Bloods&Crips: "Bangin on Wax" i po dziś dzień płytki z wytwórni Dangerous Records uważam za mój #1 Big Grin

Robię także bity (w większości oldschool, g-funk, trap) i nawijam z ziomkami w podziemiu hehe
Moi ulubieni wykonawcy: Dre, Snoop, Maylay aka CJ Big Grin , Dub-C, Daz, Warren, Nate, Coolio, Spice1, Too $hort, Eiht, Pac, Ant Banks, Dj Quik, Lil 1/2 Dead, Bloods&Crips, Damu Ridaz, Nationwide Rip Ridaz, Eazy-E, N.W.A, a także Wu tang, Big L, D.I.T.C., O.C, i wielu wielu innych Wink
Był tu już jeden Miłosz Big Grin,siemanko i rozwijaj się na forum.