G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko Smile
Siema Def.
Cześć, mam na imię Mateusz, za parę miesięcy 18 lat, pochodzę z Dolnego Śląska, z miasteczka Lubań położonego 20km od czeskiej i 25 od niemieckiej granicy. Rapu "na własną rękę" zacząłem słuchać już w wieku 9/10 lat. G-funk generalnie od trzech. Jeśli chodzi o mój gust muzyczny to lubię wszystkie odmiany rapu (z wyjątkiem tego polskiego ulicznego). No i generalnie bardziej amerykański niż polski.

Na forum wpadłem za pośrednictwem Google, ponieważ paląc papierosa wpadłem na pomysł, że coś takiego może istnieć i może czegoś więcej się dowiem i coś podyskutuję z normalnymi ludźmi, bo według mnie fanbase g-funku jest dosyć ogarnięty.

Na co dzień uczę się w 1-szej klasie technikum ekonomicznego, gdyż jeden rok mam w plecy z pewnych powodów. A interesuję się głównie rapem, lubię pogłębiać swoją wiedzę na ten temat jak i go słuchać. Poza rapem trochę interesuję się filmami wszelkiego rodzaju (od komedii przez horrory do dokumentalnych i popularnonaukowych) i geografią.

Jeśli chodzi o moich ulubionych g-funkowców to stawiam na Devina i UGK, którzy tworzą generalnie na jego pograniczu, ale sądzę, że śmiało można ich pod g-funk podpiąć.

No i to tyle i nie bójcie się, że jakiś elokwentny gość wbił i się będzie wymądrzał, bo taki nie jestem. Generalnie to lubię jak wszystko jest ładnie i schludnie.
Pozdro, mordy! Big Grin
Siema Mateusz i propsy za zainteresowanie UGK i Devinem, a także za "ładnie i schludnie" hehe.
Witamy Mateusz. Jeżeli bardziej jarasz się rapem Sweet Jonesa, niż Chady to wszystko jak najbardziej z Tobą w porządku. UGK to jedna z moich ulubionych ekip ever. Pozdro.
Siemka Mateusz, miłego na forum Smile
Siema Mateusz miłego urzędowania na forum Smile
Witamy na forum Smile
Siemanko i miłego pobytu! Wink
Siemanko! Nazywam się Rafał i pochodzę z Tychów, mam 19 lat.
Moja przygoda z rapem zaczęła się jak miałem 12-13 lat, wtedy starszy kumpel puszczał mi kawałki Tupaca i tak też się w to wkręciłem. Ulubieni MC - na stówkę Compton's Most Wanted oraz MC Eiht, Tupac, Slaughterhouse, WC, Cube Mack10 czyli Westside Connection, Nate Dogg, Spice 1, Xzibit, Crooked I, Dilated i NWA jako grupa i osobno. Jeśli chodzi o East side - Biggie, Nas, Big L, Kool G Rap, KRS, Wu-Tang, GangStarr, Rakim. Z Polszy jaram się Trzecim Wymiarem i to jedyna grupa która mi odpowiada, na nasz rynek jestem jakiś zamknięty. Kończę właśnie trzecią klasę technikum no i za rok piszę maturke. Nie lubię niuskulowych brzmień więc siedzę sobie w klimatach lat 90 - tam gdzie mi dobrze Wink Lubię też pograc w noge lub kosza no i grillowac ze znajomymi, choc lekko rośnie od tego maciuś Smile
Pozdrawiam!