G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
nono cieszę się ^.^ dpg 4 lyfff <3
Salut.
Dobra, rzygne cos od siebie.
Zatem jestem Damn / Goddamn - jak kto woli, rocznik 84:
Ogolnie slucham rapu odkad pamietam glownie oldschoolu lata 60-70-80-90, Horrorapu, Rapcore.. No i od dluzszego czasu Ghetto Funku, Funku, Soul.
Dobra ale wracajac do tematu, mielac N.W.A trafilem na kawalek "Alwayz into something" , po ktorym wyskoczylem z butow ( ; o ile pamietam byl to kawalek ze swietnej plyty z 91r "Efil4zaggin". Pozniej juz samo poszlo, zastanawialem sie czy jest cos jeszcze z tego typu nuty no i zaczalem szukac. Pomogl mi film pt. "Deep cover" ( z tego co pamietam kawalek pod tym samym tytulem ) moim zdaniem jeden z lepszych. Na ruszt wzialem pozniej "In the Nid nite" Warrena G (ktory jest wg mnie jednym z prekursorow brzmienia G-Funku, oraz Quik'a i jego przekozacka "Traume". No i tak sie zaczelo ( ; Tak na koniec napisze Foesum "Perfection" miazdzy jaja .
Tyle.
Siema i propsy za jaranie się Foesum hehe.
Siema witam wszystkich !!!
(16-01-2014, 21:17:24)Mr.Untouchable napisał(a): [ -> ]Siema witam wszystkich !!!

wiatam Antacza tu Stick-Up Kid aha HAter i pamietam o tym Stacee Wink
Siema. Widzę kolejny wczuty człowiek, doooobrze!
Siemanko.
Na forum zaglądam już od długiego czasu, aż w końcu postanowiłem się udzielać Wink
Słucham najróżniejszego rapu, od młodych kotów po starych wyjadaczy. Mam nadzieję, że przez pobyt na forum wchłonę trochę wiedzy o rapie.
Piąteczka Big Grin
Siemano Def.
Witamy na forum Smile
Siemanko.