G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
SIEMA ZIOOOOOOM !!!!!!!!!!! HEHEHHEHE
Siema Kulis!
Siemka, jestem Kamil, mam 16 lat.Interesuję się głównie motoryzacją, rapem zachodniego wybrzeża, lowriderami, astronomią Smile Mieszkam w Częstochowie.
Siema Kamil. Zachodnie wybrzeże i motoryzacja to dobre połączenie hehe.
Cześć, nazywam się Jakub w sumie to jestem młodym gówniarzem bo zaledwie 15 lat ale staram się być "doroślejszym" od tych dzieciaków wkoło. Uwielbiam Old School rap i g-funk. Interesuje się przede wszystkim zachodnim i wschodnim wybrzeżem Wink). Jestem z Poznania ;].
Elo, fajnie, że są jeszcze młodsi słuchacze, którzy nie łykają tych newsschoolowych gówien Smile
Siema Jakub. Dobrze dobrze, poszerzaj wiedzę i słuchaj dobrego rapu!
Siema !
Nazywam się Michał, mam 18 lat.
Trafiłem tu dość przypadkowo, szukając napisów do filmu Murder Was the Case (tu odesłała mnie wyszukiwarka Smile). Po obejrzeniu filmu okazało się ,że napisy i tak są zbędne, nie ma za dużo dialogów, a tekst jest zrozumiały. Forum mi się spodobało od razu i zacząłem przeglądać wątki o znanych mi artystach. Jest tu naprawdę dużo zasobów dobrej muzyki, może od czasu do czasu sam coś dorzucę.
Siema Michał. Miłego obczajania nowych artystów!
siemano jestem ciechanowa i jestem psychofanem MOB MUZIK w stylu AWOL Records czy West Coast Mafia i aż mie kurwa w szok wjebało że nikt nie założył tematu o kimś takim jak KILLA TAY 0_0 odróbcie lekcje panowie (i panie?)