G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dawno przesłuchany "Rat Pack" i "Roll on em" są niezłe ;]
Siema Kuba.
Cześć Kuba Smile
Siemanko wszystkim, mam na imię Kamil i mam 17 lat. Na forum zarejestrowałem się głównie po to aby poszerzać swoją wiedzę o rapie z West Coast, oraz chciałbym w końcu zacząć słuchać jakichś bardziej undergroundowych raperów, których mam nadzieję, że dzięki temu forum poznam. Jeśli chodzi o moich ulubionych wykonawców z West to oczywiście 2Pac, Snoop Dogg, N.W.A, MC Eiht, DJ Quik i kilku innych. Lubię też słuchać East - głównie Jay'a-Z i Nasa, natomiast jeśli chodzi o młodszych zawodników to moim faworytem jest Wiz Khalifa Smile
Pozdro.
Siema Kamil, trafiłeś w odpowiednie miejsce Big Grin
Siema Kamil. No to czas sprawdzić nowych undergroundowych artystów.
Siemanko !
Nazywam się Kacper w lipcu kończę 19 lat i od października wybieram się na studia Smile Gram w kosza , śledzę NBA i słucham rapu od małego . Jako że pochodzę z małej miejscowości rapu słuchałem jedynie ze składanek w bravo lub podobnych Tongue Dopiero później przyszedł boom na 50 centa , snoopa , eminema i dre . W czasie gimnazjum dopiero zacząłem słuchać świadomie rapu . Od zawsze lubiłem klimaty kaliforni ale nie wiedziałem że jest to g-funk . Odkryłem to forum w zeszłym roku ale dopiero teraz natchnęło mnie żeby się zarejstrować . Kupuje winyle . Szczerze to powiem wam Drodzy koledzy (chyba już mogę was tak nazywać Big Grin ) , że myślałem że g-funk to wymarły gatunek więc mam nadzieję że brutalnie sprowadzicie mnie na ziemię i wskażecie obecnych wyjadaczy . Oczywiście liczę że dowiem się jak najwięcej o g-funku oraz poznam największe kalifornijskie klasyki .
Peace !
G-funk żyje w Japonii i witamy.
Siemanko Kacper Smile
Siema Kacper. Trochę nowego g-funku dalej powstaje w USA (np. XL Middleton, Shade Sheist czy Enois Scroggins), poza tym Francja i Japonia.