G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema, mam na imię Magda, lat prawie 20.Tongue Interesuję się rapem od mniej więcej trzech lat, szczególnie gangsta rapem, g-funkiem i old schoolem. Wszystko zaczęło się od grupy N.W.A i Eazy'ego-E. Z czasem do tego doszło zainteresowanie gangami LA, itp. Oprócz tego słucham jeszcze zespół Queen, soul, funk i stare klasyki. Również interesuję się również końmi i psami. Moimi ulubionymi grupami są: N.W.A, CMW, Bloods&Crips, SCC. Raperami/kami są Eazy-E, 2Pac, Big L, Yo-Yo, Fo'Clips, Slick Rick, Ice-T, C-Note... i wiele innych by tu wymieniać.
A na tę stronę trafiałam kiedyś przez przypadek szukając bodajże informacji na temat Fo' Clips'a.
Cześć,udzielaj się na forum poznasz na pewno czegoś więcej ale i tak propsuję gust !
Cześć Magda.
Siema !
Nazywam się Totek i jestem z Olsztyna . Historie z zachodnim wybrzeżem zacząłem w dość nietypowy sposób , bo poprzez c-walk . Od 2007 roku zacząłem trenować c-walk i brnąć w klimat westcoastu (poniekąd nieświadomie) . Z góry chciałbym podkreślić , że nie jestem stereotypowym c-walkerem przypominającego pokemona . Znam dobrze genezę c-walka i wiem z czym to się je . Od dłuższego czasu swoje zamiłowanie rapem skierowałem w stronę wykonawców z LA , co zaprowadziło mnie na to forum Smile Na samym początku kieruje pytanie do ogarniętych użytkowników forum jakie książki o ogólnej tematyce LA (gangi , beefy , wytwórnie , biografie) polecacie ? To byłoby w sumie tyle Smile

P.S dla wyjątkowo zainteresowanych odsyłam do : http://www.youtube.com/watch?v=VjuSqvjlv9Y
Ayo mordy, jaki dziwny zbieg okoliczności. Ja również zajmuję się c n walk'iem. Ostatnio zainteresowałem się hand shake'em. Jeżeli ktoś wie o co kaman to chętnie wysłucham jakiś ciekawych zdań na ten temat. Pis joł gospodarze Big Grin
Siemanko. Kiedyś też interesowałem się c-walkiem, ale nie jestem gangsterem więc zrezygnowałem z tego hehehe.
U mnie w mieście jest paru obrońców praw zwierząt i nie raz słyszałem , że nie mam prawa tego robić , że nie jestem cripsem etc. Jeżeli będę miał trochę więcej czasu chętnie podziele się swoją opinią na temat c-walka i jego obecną formą jaką przybrał/przybiera w Polsce Wink
Ja sobie żartuję, mi to obojętne. Wiem, że rozwija się to w odrębny taniec. W razie czego w Polsce nie dostaniesz kulki za fake gangsterkę, gorzej jakbyś to robił w USA nie będąc Cripem.
W USA masz Cripów i Bloodsów, w Polsce JP - jaki kraj takie "gangi".
Siemka tak na serio pseudo moje to OLO , ale tu na forum bede Tookie . mam 20 lat . Z rapem moja przygoda zaczela sie jak bylem dzieckiem i trwa do dzis jestem zajarany na maksa .G-funk to moj ulubionny gatunek rapu wycisza mnie i uspokoja w tym chorym swiecie . Z artystow to slucham jak najwiecej ulubieni to chyba starzy weterani jak Dr.dre ,lil1/2dead ,SCC,mmasta,above the law,co tu bede wymienial duzo ich jest .Świezakiem w rapie nie jestem takze mam nadzieje zajebiscie sie z wami tutaj bawic i rozwijac wiedze .
Pochodze z miejsca w ktorym diabel mowi dobranoc SmileSmileSmile