G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z taką wiedzą powinien zrobić jakiś film dokumentalny.
(29-11-2012, 00:15:22)adi760 napisał(a): [ -> ]Z taką wiedzą powinien zrobić jakiś film dokumentalny.

Starczyłoby jakby załatwił wywiad z Suge Knight'em na popkillera.Big Grin
(29-11-2012, 00:34:04)Shell napisał(a): [ -> ]
(29-11-2012, 00:15:22)adi760 napisał(a): [ -> ]Z taką wiedzą powinien zrobić jakiś film dokumentalny.

Starczyłoby jakby załatwił wywiad z Suge Knight'em na popkillera.Big Grin

Nie wiem czy dla Popkillera, ale na pewno jak pojadę w podróż poślubną do L.A. to złapię gdzieś Suge'a na rozmowę Big Grin

Dzięki za miłe słowa adi760 i witam wszystkich nowych użytkowników Smile
Witam wszystkich nowych! Smile
Siemanko! Jestem tutaj nowym użytkownikiem, lecz nie początkującym jeśli chodzi o Rap, czy sam G-funk, który niesamowicie przypadł mi do gustu jakiś czas temu. Jeśli chodzi o polskie inspiracje - Alkopoligamia.com nie tylko sam Mes. W Polski rap zdecydowanie wprowadził mnie O.S.T.R., którego twórczość będę respektować zawsze. Poza tym jestem ogromnym fanem freestyl'u i duża piona dla tych, którzy podzielają tą pasję jako kibic, bądz sportowiec Wink
Siema.
Siema wszystkim nowym użytkownikom Wink
Siema ! Od dłuższego czasu przeglądam forum i postanowiłem w końcu założyć konto. Uwielbiam West Coastowe brzmienia, G-funkowy bass i piszczały. Wiem że tutaj zapoznam się z tymi stylami od korzeni i ogarnę bardziej ten temat! Ogólnie dodam że tworzę sobie z czystej pasji muzykę na Fruity loopsie już nawet nie pamiętam odkąd! Peace!
Siema. Na forum jest już paru producentów g-funkowych także jakbyś chciał robić g-funkowe produkcje to czegoś się od nich na pewno nauczysz.
Dzięki!!! Na pewno skorzystam! Peace! Big Grin