G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema Maćku, miłego na forum Wink
Siema ! Od jakiegoś czasu przeglądam forum i postanowiłem założyć konto. Najbardziej lubię West Coastowe brzmienia, lecz innymi nie pogardzę. Mam nadzieję, że dzięki wam poznam dużo świetnego g-funku. Peace !
siemka Johny, poznasz na pewno =)
Siema Johny. Przejrzyj sobie tematy w dziale o g-funku i West Coaście i zaraz będziesz miał pełno nowych artystów do sprawdzenia.
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Mam na imię Monika, jestem z Wrocławia. Śledzę to forum od dawna, dopiero dziś postanowiłam się zarejestrować. Chcę tu odkrywać, poznawać i obserwować. Kocham muzykę. Słucham bardzo dużo jazzu, rapu, soulu, g- funku zaczęłam słuchać niedawno. Nie jestem zbyt wylewna, więc na tym może zakończę. Pozdrawiam
Witamy na forum. A skoro lubisz soul to na przywitanie podzielę się trackiem z płyty, której akurat słucham. Smile

(28-11-2012, 21:24:41)Shell napisał(a): [ -> ]Witamy na forum. A skoro lubisz soul to na przywitanie podzielę się trackiem z płyty, której akurat słucham. Smile

Dziękuję, przyjemnie się tego słucha Wink
Cześć Monika, mamy tu też dział o rapie ogólnie i soulu.
Hej od jakiegoś czasu czytam to forum, ale najpierw zachęciła mnie oczywiście strona główna, na której znalazłem zajebiste artykuły o moich ulubionych artystach. Forum okazało się, że jest jeszcze lepsze, bo nie dość, że mocno aktywne (jak na dość wąską liczbę słuchaczy starej gwardii), to sporo fajnych informacji jest tu zawartych. Najbardziej przekonał mnie koleś z avkiem Suge'a, który o Death Row posiada ogromną wiedzę - zapomniałem nicka niestety.
Najbardziej lubię oczywiście zachodnie klimaty - gangsta rap, g-funk iitd. Nie znoszę tego co serwują nam teraz mainstreamowi raperzy i najlepiej czuję sie w latach 90' - co nie znaczy, że po 2000 roku nie pojawiło się sporo fajnego stuffu.
Mietek23 to nasz forumowy ekspert od Death Row. Jak on czegoś nie wie o Death Row to jest duża szansa że nie wie tego nikt hehe.