G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
i to lubię , nie przepadam za fundamentalnymi obrońcami danego gatunku...
Siemanko Paweł! Miłego na forum, czekuj dobrą muzę i czilloutuj! Wink
Witam wszystkich wujek google szybko mnie tu doprowadził, g-funk interesuję mnie ze względu na żywe basiki, klawisz oraz szczególnie gitary. Bardziej słucham dla produkcji niż raperów, jednak ulubiony przedstawiciel tego gatunku to chyba too-short. Generalnie co do reszty pewnie nie byłbym oryginalny...Wink pozdro
Siema. Haha skąd ten bekowy nick?
(28-10-2012, 19:50:55)Shell napisał(a): [ -> ]Nie pogardzam również dobrym dubstepem w starym stylu (Skrillex to gówno Wink).

Hehe propsik też tak sądze skrillex to komercha. Dubstep był dobry na długo przed tym jak nastała na niego moda. Radikal Guru,Rusko i artyści których już nie pamiętam (to było dawno).
Obczaj to :
http://soundcloud.com/matta-music/matta-vs-pablo-gad-when-i-was-a-yout-hard-times-free-download
Siemanko karton =)
Siemka Karton!
@Krazy Quik: dobry track Big Grin
(29-10-2012, 20:16:39)Krazy Quik napisał(a): [ -> ]
(28-10-2012, 19:50:55)Shell napisał(a): [ -> ]Nie pogardzam również dobrym dubstepem w starym stylu (Skrillex to gówno Wink).

Hehe propsik też tak sądze skrillex to komercha. Dubstep był dobry na długo przed tym jak nastała na niego moda. Radikal Guru,Rusko i artyści których już nie pamiętam (to było dawno).
Obczaj to :
http://soundcloud.com/matta-music/matta-vs-pablo-gad-when-i-was-a-yout-hard-times-free-download

Jak Dubstep to tylko od UKF Big Grin
Hey yo wszystkim, mam 25 lat, rapu slucham od poznych lat 90-tych, do dzisiaj. Kreci mnie wszystko co dobre, od zachodu, po dirty south Wink Nie chwalac sie, kolekcjonuje plytki i mam ich ponad 2,000, oczywiscie OG not mp3 ;P Idoli jako takich nie mam ;P Marta.
Cześć,witamy na g-funk.eu

(29-10-2012, 23:25:15)MartitaRapCDs napisał(a): [ -> ]mam ich ponad 2,000, oczywiscie OG not mp3

No tu sami kolekcjonerzy mp3 tylko 128 kbps,oczywiście jestem jednym z nich.