G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema Damian. Obczaj West Coast a nie tam NY hehe.
Witam wszystkich nowo przybyłych =)
Swojego czasu i ja ostro się ntm jarałem,ale to tak przelotnie tylko hehe Tongue Props i eloo Wink
Cześć wam Big Grin Mam nadzieje ze bedziecie aktywni nie tylko w tematach g-funkowych , ale zaglądniecie do innych działów Tongue
Cześć nazywam się Igor, forum założyłem ze względu na to że od nie dawna interesuje się g-funkiem. Oprócz tego uwielbiam słuchać gangsta rapu, głównie interesują mnie lata 90's, oczywiście znajdą się wyjątki we współczesnym świecie, ale to prędzej grupa nie licznych raperów. Jestem kolekcjonerem płyt CD/VINYLI (soul-hip hop) ENJOY !
Siema Igor! Miłego na forum, czekuj dobry G-funk Wink
Siema Igor. Będziesz miał tutaj dużo do wyczajenia bo fanów gangsta rapu tutaj masa.
Siemano wszystkim.
Nazywam się Paweł. G funku słucham już kilka dobrych lat i pewnie na zawsze zostanie jednym z moich ulubionych gatunków. Jednak wyłamuje się z pakowania mnie do jednego gatunkowego wora i słucham w zasadzie każdej muzyki, od mojego kochanego funk'u i wszystkich rzeczy jemu pochodnych, jazzu, soulu, rocka (w szczególności progresywnego), elektroniki, industrialowych rzeczy, ambientu, dreamwavu, trochę DnB czy eksperymentalnych rzeczy. Nie pogardzam również dobrym dubstepem w starym stylu (Skrillex to gówno Wink). Jestem też fanatykiem cyberpunku, dobrej literatury i dobrego filmu. Smile
Pozdrawiam.
Siema Paweł i propsy za sprawdzanie różnych rzeczy.
Też się nie ograniczam co do muzyki, także punkt dla Ciebie. Baw się dobrze, poznawaj nowych artystów, wyczilluj się i witamy Cię na forum =)