G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko Arek, cześć Leniwy!
Szukajcie nowych płyt i wykonawców, poszerzajcie wiedzę. Wink
Witam

Jestem Bonz z Gdańska...

Może na wstępie napiszę że nie nagrywam G-funk-u (bardziej coś na wzór Cypress Hill) aczkolwiek trochę słucham tego odłamu dzięki moim dobrym znajomym takim jak P44 czy Matek.
Uważam że to jeden z najbardziej "Artystycznych" odłamów rapu ponieważ w tym stylu nie liczy się tylko tekst a (moim zdaniem) poczucie rytmu i technika.

Może teraz bardziej coś o sobie...
Nawijam od czterech lat... ponad rok temu założyliśmy z dobrym ziomkiem Simonem skład El Pecado. Na początku skupiliśmy się na horrorcorze w sumie dzięki Necro I Psycho Realm lecz nadszedł taki dzień że jednak okazało się że lepiej czujemy się na oldschoolowych beat-ach pisząc przy tym teksty mniej drastyczne aczkolwiek bardziej skomplikowane (tak myślę) i bardziej "życiowe". Jeśli można do czegoś porównać nasz styl to będzie to coś takiego jak Cypress Hill i Trzeci Wymiar (choć nie lubię porównań bo każdy ma swój własny styl ale napisałem to by przybliżyć wam mniej więcej o co chodzi)

Wydaliśmy jeden materiał i zagraliśmy pare koncertów... Teraz skupiam się nad nowym projektem El Pecado....

To tyle o sobie Wink

ps. http://www.youtube.com/watch?v=sWp5ZiuHrLY To moja gościnna zwrotka u Plebana (3 zwrota). Jedna z bardziej aktualnych aczkolwiek uważam że zrobiłem duży postęp jeśli chodzi o flow i odwagę przed majkiem...

Pozdrawiam
Siemanko Bonz.
Słyszałem Cię już na projektach Maćka, props!
Miłego na forum. Smile
Siema Bonz!
Witaj Bonz ! Wink
Siemanko Bonz, propsy Wink
Bonz Woa? Siemanko ziom, czuj się jak u siebie =)
Siemandero Bonz !
Siema
Jestem Dorota z Warszawy. Domyślam się że jestem jedyną dziewczyną na tym forum, w każdym razie uwielbiam gangsta rap i g- funk. Najbardziej lubię : Ice Cub'a, 2pac'a, N.W.A, Eazy'go -E, Dr. Dre, dawną twórczość Snoop Dogga, Westside Connetion i wiele innch..

to tyle Wink
Siemanko Dorothy!
Nie, nie jesteś jedyną. Mamy jeszcze, m. in. paciorovę (nick : paciorova). Smile
Poznawaj artystów!Smile
Pozdrawiam