G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema.
Siema, jestem Albert i trafiłem tu przez last.fm. Rapu słucham od paru ładnych kilku lat, głównie jest to polski rap, ale nie odbiegam od amerykańskiego. W szczególności leci u mnie na słuchawkach polskie podziemie, ale coraz więcej artystów wychodzi z cienia i wydają legalne płyty, więc mainstream też jest grany, np. VNM, W.E.N.A., Dinal, PeeRZet, 2cztery7, Brudne Serca, Rasmentalism, Ortega Cartel i wiele innych. Powróciwszy do Ameryki; wychowałem się na Ice Cube'ie, podążając West Coast'em sprawdziłem Dr. Dre i Snoop Dogg'a, w taki sposób zaczęła się przygoda z zagranicznym rapem. Obecnie słuchani są Ice Cube, Snoop Dogg, Cypress Hill, Evidence, Slick Rick, Big L, Method Man & Redman i jak wcześniej dużo innych wykonawców. Ogólnie widać, że słucham bardzo mało g fanku, i dlatego zrobiłem konto na tym forum, żeby się podszkolić.
Siema Albert, sprawdź sobie teraz mniej znanych artystów.
Rasmentalism przez jedno 's' Big Grin
Siema, to forum jest ogólnie kopalnią wiedzy i artystów więc jak poprzeglądasz trochę tematów i posiedzisz u nas trochę dłużej to na pewno będziesz ociekał g-funkiem =)
Dzięki za przywitanie,
(offtop) wiem, że przez jedno "s", po prostu przytrzymałem za długo klawisz Big Grin
Siemano, witaj wśród nas, bro'! Wink
yo, Jestem Mateusz mam 17 lat, rapu slucham jakos od 4 klasy podstawowki od Eminema sie zaczelo miedzy innymi, przed rapem katowalem Rapcore. Z zachodniego wybrzeza slucham Too shorta, Ice cuba, WC, Cypresow, Lunizow, Snoopa & Dre wiadomo, Daz Dillingera, B.G. Knocc Outa & Dreste, z wschodniego Wu tangow, Nasa, Big L'a, Biggiego, Mobb deepow, Onyxow, Metha, Mad skillza, Kool G rapa, z midwestu wiadomo Techa, D12, ICP, wspomnianego wczesniej Eminema, jestem tez psychofanem horrorcoru, Brotha lynch wiadomo, Twisted insane, Flatlinerz, Necro choc to death rap, King gordy. z Polskiego rapu jestem fanem WSRH, Piha, Vnma, Macca Squadu, DGE, z polskiego podziemia, Kaen, Białas i ktos tam jeszcze pewnie
Siemanko Mateusz, teraz czas na mniej znanych g-funkowych artystów!
Siemanko! Witaj wśród Mateuszy, bracie! Wink
Miłego na forum!
Siema jestem Adrian mam 17 lat na forum trafiłem przypadkiem i w sumie nie dziś tylko pewnie już z półtora roku temu, i nie wiem dlaczego dopiero teraz oficjalnie dołączyłem . Rapu słucham gdzieś od prawie 4 lat zaczęło się od 2paca, Too $horta, NWA, Ice Cuba, Snoopa, CMW, ATL, i przez jakiś czasł głównie West Coast, później zacząłem słuchać rapu już całkiem na serio czyli koło 2,5 roku zacząłem sięgać po wszystkie klasyki zza oceanu nie będę tu wymieniał, dodam tylko jako ciekawostke że Pierwsze moje 3 płyty które przesłuchałem które pamiętam bo później już poszło, to był to w kolejności DJ Quik - Quik is the name , później SCC - 'N Gatz We Truss i All Day Everyday i KRS'a solowy debiut. A samym G-Funkiem jaram się tak świadomie od ponad roku sprawdziłem przez ten czas dużo materiału szczególnie w undergroundzie w znacznej mierze właśnie dzięki tej stronie, dziś w sumie staram się podążać za młodymi raperami bo są naprawdę warci uwagi nie będę wymieniał ale głónie jaram się Mac Millerem i Curren$ym. Poza tym słucham też trochę polskiego rapu choć nie sięgam głęboko w underground. Nie chce mi się więcej pisać Wink Pozdro!!