G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema Kamil. Skoro znasz tych najbardziej znanych to posprawdzaj trochę tych mniej znanych, zaczynając np. od Foesum czy The Twinz.
Propsy za SAMP ! Siemanko.
Nazywam się Maciek i mam 14 lat na forum trafiłem przez przypadek szukając forum o gangsta rapie .Forum przeglądałem od dłuższego czasu (napisałem pare postów) ale w końcu postanowiłem się przedstawić.
W szkole niestety nie ma osób interesujących tym samym gatunkiem muzyki co ja (same popy,rocki i metale).
W wieku 10 lat zacząłem słuchać rapu (50 cent) niestety tylko to leciało w TV.Potem poznawałem innych starych dobrych artystów .Najbardziej lubie rap z Nowego Yorku mianowicie: Big L,Immortal Technique,Mobb Deep,Krs-One.
West to raczej Snoop,Cube,Tupac,WC(Ogólnie całe Westside Connection),Bloods&Crips,Hopsin.
Południe mnie za bardzo nie interesuje.
Midwest : BTNH,Twista i Tech N9ne

Siema Maciek. Propsy że w takim wieku ogarniasz stary dobry rap.
Cześć.
Siemano Maciek. Miłego na forum. Smile

siema, trafiłem tutaj przez forum w sampie. od g-funku zdecydowanie wolę wschodnie wybrzeże, glównie takich zawodników i składy jak Wu Tang (i solówki każdego z członków, głownie Mef, Ghostface, Raekwon i ODB), Big L, Gang Starr, Cella Dwellas, Masta Ace, Smif-n-Wessun, Sean P, Das EFX, Onyx, Boot Camp, Rakim, Biggie, EPMD. g-funku słucham najczęściej w lato, głównie B.G. Knooc Out'a i Dresty, Fo Clips'a, starego Snoopa, Seagram'a, Compton's Most Wanted, Too Shorta, Dre'a, czasem odpalę też Quika. Słucham też sporo nowego rapu i wcale nie uważam, że scena w USA ma się gorzej niż kiedyś - wręcz przeciwnie. Powody dla których tak myślę? Big K.R.I.T., Fashawn, Meek Mill, Hopsin, Wiz Khalifa (czekam na hejty Big Grin), C-Plus, Childish Gambino, Kendrick Lamar, Mac Miller. lat mam 17, lubie jarać. ema.
Siemano. Większość G-Funku jest zachodu, jak pewnie wiesz.Dużo jest topiców na forum szczególnie dla tych, którzy nie interesują się tym tematem dogłębnie. Poszukaj a znajdziesz pis joł.
Siemanko, ziom! Miłego na forum!
(19-06-2012, 12:50:32)Tical napisał(a): [ -> ]siema, trafiłem tutaj przez forum w sampie. od g-funku zdecydowanie wolę wschodnie wybrzeże, glównie takich zawodników i składy jak Wu Tang (i solówki każdego z członków, głownie Mef, Ghostface, Raekwon i ODB), Big L, Gang Starr, Cella Dwellas, Masta Ace, Smif-n-Wessun, Sean P, Das EFX, Onyx, Boot Camp, Rakim, Biggie, EPMD. g-funku słucham najczęściej w lato, głównie B.G. Knooc Out'a i Dresty, Fo Clips'a, starego Snoopa, Seagram'a, Compton's Most Wanted, Too Shorta, Dre'a, czasem odpalę też Quika. Słucham też sporo nowego rapu i wcale nie uważam, że scena w USA ma się gorzej niż kiedyś - wręcz przeciwnie. Powody dla których tak myślę? Big K.R.I.T., Fashawn, Meek Mill, Hopsin, Wiz Khalifa (czekam na hejty Big Grin), C-Plus, Childish Gambino, Kendrick Lamar, Mac Miller. lat mam 17, lubie jarać. ema.

[Obrazek: togenic.gif?version=0]ELCOME !!