G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko.
Dzień dobry.
siemano,

Kuba lat 25 z Wuwua. Z gfunkiem i podobnymi na TY jestem od jakiś 12 lat Smile
Siema Kuba. Długi staż!
W sumie nie jestem nowy, ale wróciłem na forumek po długim okresie nieobecności. Trochę gust mi się pozmieniał, już nie siedzę w Zatoce tak jak kiedyś (w ogóle nie siedzę szczerze mówiąc), ale to co się kiedyś nasłuchałem to moje. Yo wszystkim.
Welcome back.
SiemankoWink
Siemano. Jestem Norbert, mam 22 lata i mieszkam w Białymstoku. Rapu słucham od 11 lat, zaczynałem od polskich produkcji, później zacząłem interesować się korzeniami. Trudno powiedzieć, kiedy po raz pierwszy zetknąłem się z G-Funkiem, na pewno był to album "The Chronic" Dr. Dre. Parę lat temu przesłuchałem płytę "Real Brothas" duetu B.G. Knocc Out & Dresta i jest ona do dziś moim numerem jeden Big Grin
Na forum pojawiłem się przede wszystkim, aby odkrywać wykonawców, o których wcześniej nie słyszałem. Dziwię się, że dopiero dziś się tu rejestruje Tongue Jest tu mnóstwo ciekawych informacji i już czuję, że spędzę tu trochę czasu Big Grin
Siemanko Norbert. Też się dziwię, że dopiero się rejestrujesz. Miłego dyskutowania i obczajania nowych artystów!
Widzę, że dużo ogarniętych graczy. Piona!