G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W podobnym wieku jak ja. Smile
Ja zacząłem od 10-tego roku życia.
Nawał był. Dlatego jak najlepiej się tego uczyć, bo jest bardzo dużo wykonawców, więc lepiej nie zwalniać, bo będzie się miało zaległości. Tongue
Ja zacząłem od Dr Dre i Snoopa . Zobaczyłem ich w filmie Hip Hopowa myjnia a potem już słuchałem kawałków na YT : D Nie dawno kupiłem sobie The Chronic : )
Witam wszystkich.
Mam na imię Adrian i pochodzę z okolic Opoczna. W tym roku zacząłem dorosłe życieSmile Portal i forum przeglądałem od jakiegoś czasu, rejestrowałem się trochę wcześniej, ale tak się złożyło, że to jest mój pierwszy post.
G-funku słucham już dobrych parę lat, a wszytko zaczęło się od Snoop'a, którego muzykę cenię niesamowicie. Ogólnie jestem fanem rapu z zachodniego wybrzeża. Z artystów g-funkowych najbardziej (prócz Snoopa) lubię Nate'a, Warrena G, Lil Half Dead'a i Dr Dre. Dzięki waszym pozytywnym opiniom na forum stałem się posiadaczem albumu "Perfection" grupy Foesum - dzięki wam za toBig Grin A, i lubię koszykówkę - to chyba tyle z mojej strony.
Dzień dobry Adrian.
Witaj Adrian! Miłego na forum.
Nick mi się skojarzył z Gothiciem Wink
Dobrze Ci się skojarzył - wciągnęła mnie ta seria.
Siema Adrian. Posprawdzaj sobie artystów powiązanych z tymi których podałeś.
siemka Smile
WLKP. ostrzeszów 18 latek
generalnie słucham wszystkiego ale najwięcej starych dobrych kawałków z złotych lat hip hopu
jeśli cos ma byc moim hobby to chyba muzyka Wink
piateczka, lapeczka, strzaleczka przyjacielu!

poznan?
pisze że Ostrzeszów bliżej mi do Wroc niz poznań Smile