G-funk.eu forum

Pełna wersja: Kilka słow o sobie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witaj Imienniku w takim razie Big Grin
Hubert - 14 lat , okolice Olecka (warmińsko-mazurskie) pierwsza styczność z G-Funkiem przyszła w roku 2008 ,jednak od niedawna słucham g-funku "na poważnie" . Jak na razie nie mam ulubionego artysty ,z polskich to oczywiście 2cztery7 . Kocham te klimaty ,lowridery ,khaki i inne bajery Big Grin Oprócz g-funku I <3 Ice Cube,Dub C oraz całą śmietankę dobrego oldschool'owego WestSide'u z lat 90 . Poza tym słucham też troszkę raperów z Eastu ,La Coka Nostra itp.,oraz chore gówno (Necro,ICP,Brotha Lynch Hung)
Piąteczka przyjacielu ! Posprawdzaj sb wszystkie posty w dziale g-funk ! Poszerzaj swoją wiedzą. Miłego na forum.
Siema Hubert. Sprawdź mniej znanych artystów!
Siemano Hubert! Witaj w szeregach g-funk.eu.
Witaj. Jak nie przesłuchałeś to zacznij od sprawdzenia tego : http://www.g-funk.eu/10-klasykow-g-funku/ potem http://www.g-funk.eu/10-klasykow-g-funku-2/ Pozdrawiam.
widzę ze kolejny kibic L.A Smile Propsy ! miłego pobytu !
Witam wszystkich, mam na imię Dawid. Pochodzę z okolic Wadowic, interesuje się piłką nożną, kibicuje Krakowskiej Wiśle. Słucham hip hopu, g-funk? Nie jestem w tym jakimś specjalistą, ale po dobrej imprezie, rano na kacu posłuchać dobrego g-funku. Mam nadzieje, że to forum poszerzy moje horyzonty w tych tematach. Moim ulubionym artystą jest Mes, także 2cztery7.
Siemano! Obczaj także artystów z USA Wink. Na pewno na tym forum dowiesz się dużo Wink.
Siema Mystic. Popieram Czarnego - obczaj g-funk z USA.