Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ulubione płyty west coast'owe
Jakie są wasze ulubione płyty west coast'owe ( ale nie g-funk) od roku 2000, które mocno oddają klimat west ? i uzasadnienie dlaczego ją lubicie. Podobny temat był ale mnie interesuje tylko od 2000r bez g funku i konkretnie uzasadnienie a nie wyliczanie stu płyt .
Odpowiedz
hahah napisze tylko te ktore mi przychodza na mysl w tej chwili (kest ich znacznie wiecej

Young Drey - Life As... A Young Hustler Vol. 1 (Seattle,2003) - reprezentat z Pn-Zach bardzo fajne flow plus do tego bity brzmiace niczym mobb sound

Blue Ragg - Tales From The Crip (2001) (Las Vegas,NV) - jedna z najmroczniejszych plyt zreszta nie ma sie co dziwic bo to ziomek Doomsday, ciezke bity bez zadnych ozdobnikow plus do tego nawijka typa

brookcentral - electric - jak ktos sie jaral penerska strona The Comrads czy AllFrumTha I to pokocha ten album i na plus typ ktory wspolprodkuowal pierwszy Comrads jest czlonkime tej ekipy miod dla moich uszu ta plytka

Damani-On Vacation From Vacation (Inglewood)-2010 - damani jest na kozaku podkazdym wzgledem glosu nawijki i do tego dochodzi bardzo dobra selekcja bitow

The Sweat Hoggs-Initiation-2006 - gangsta hard core miazga Gangsta (The Comards) Big Dutch (BrookCentral - patrz wyzej) Devoe i Kenny Fatz a za deckami Thy Imperial Sir Jinx i moge tylko powiedizec ze panowie nie bira jencow

Treali Duce - A Man's Heart - jak dla mnie to jest kompletny album bity, nawijka, goscie i dochodza do tego teksty (album 2010 dla mnie)

Black Mikey - Blakula - jeden z najlepszych teksciarzy z Socal z bardzo specyficznym glosem plus dochdza do tego mroczne ciezkie bity
Odpowiedz
REP YO SET- giengsta rap w najlepszym wydaniu, 28 tłustych jak sqrwysyn kawałków, świetne bity i zawodnicy z poszczególnych setów. Bez zbędnej spiny na drugi gang i wyzwisk w ich stronę. Żadna inna płyta nie wgniotła mnie tak w fotel - a raczej nie wgniata !
[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz
U mnie klasycznie. Wszystkie solówki WC i dwie Westside Connection. MC Eiht w pierwszej piątce by się znalazł jeszcze.
Wesssiaaa Fo' Leeea Neeeeah
Odpowiedz
Xzibit- Restless - kawałki z płyty zna chyba każdy, nawet Ci co nie siedza mocno w klimatach z West'u, bity i goscinne zwrotki niszcza jaram się każdym kawałkiem z płyty od intra przez alkoholik do loud&clear

Eastsidaz - zasłużona platyna za płyte czesto powracam do tej płyty ze względu na Tray Deee'go

King T - Ruthless Chronicles - po przesłuchaniu trudno uwieżyc ze plyta powstała w 2004 roku, kozacki kawałek Ghetto, Twist A corner dużo produkcji od Dre

MC Eiht - N my Neighborhood - jaram się tą płytą od pierwszego przesłuchania, jeden słaby kawałek(lunatic), a reszta to po prostu stary dobry Eiht no i wkoncu znowu Eiht z Mack 10 na jednym tracku + oryginalne Intro Smile

MC Eiht - Afillated - kolejna klasyczna pozycja od Eihta, na pewno jedna z jego najlepszych płyt, ulubiony numer z tej płyty to bbonus track - Smoke Dis,

Nate Dogg - Music And Me - właściwie bez słabego kawałka album, zajebiscie sie słucha nate'a na troche innych bitack niz g-funkowych, a od czasu gdy nie ma go z nami gdy słucham kawałka backdoor zawsze mam ciarki

Snoop Dogg - Blue carpet treatment - co tu duzo pisać, trzeci najlepszy album Snoopa, wkońcu się ogarnął, zaprosił mase dobrych producentów no i kozacki materiał DVD z kreskówkami video do kawałkow

Jayo Felony - Crip Hop - jego flow jest niesamowite, chociaż połowa płyty jest o cipkach i dziwkach to i tak płyta jest wyjebana w kosmos, jedna z lepszych plyt która wyszła po 2000 pod wzgledem produkcji, no i mysle że na płycie jest najlepsza zwrotka Soopafly ever

Ice Cube - Raw Footage - bardzo mnie ta płyta zaskoczyła od War Peace 1 robił coraz słabsze albumy, no i wkońcu zrobił myśle że klasyczną płyte jak na ten okres, a Gangsta Rap Made Me Do It będe chyba słuchał do końca życia Big Grin

Quik&Kurupt- Blaqkout - dużo syntetycznych bitów, ale koło tej płyty nie da sie przejsc obojetnie, ja akurat zajaralem sie albumem, kozackie kawałki 9x outta 10 a przede wszystkim hey playa z zajebistym bitem

Bad azz - personal business - album na którym są tylko 3 kawałki bez gości i to jedyny minus tego albumu, dobry album pod wzgledem lirycznym, no i jak dla mnie głos Bad Azz'a jeden z lepszych na zachodzie
Odpowiedz
Podbijam temat, dało by radę żebyście podali jeszcze jakieś dobre płyty west coastowe które warto przesłuchać bo te podane są naprawdę kozackie.
Pozdrawiam!
Odpowiedz
yg - my krazy life
Odpowiedz
Konkret płyta jak coś to wrzucajcie dobre tematy bo kocham ten Klimat Kalifornijski nie ma nic lepszego! Jak dobry WEST !!!
Odpowiedz
Sprawdz sobie kawalki z soundtracka Thicker Than Water z 99´. Dobre westowe bangierki sa tam (i nie tylko). Z ostatnich lat to wszystko od WC.
Odpowiedz
(15-08-2015, 16:15:17)Dah-Ridah napisał(a):  Sprawdz sobie kawalki z soundtracka Thicker Than Water z 99´. Dobre westowe bangierki sa tam (i nie tylko). Z ostatnich lat to wszystko od WC.

Nie mogę znaleźć jakoś za bardzo tego soundtracka Thicker Than Water z 99.
Odpowiedz