Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tracklista na Sylwestra!
siemandero!

tak sobie pomyślałem, że wypadałoby przygotować listę dobrych tracków na zbliżającego się Sylwka.
Z moich znajomych tylko ja słucham Westu, g-funku.
tak więc wrzucajcie tu propozycję KAŻDEGO rodzaju muzyki (byle się opamiętać z typowo "vivowoym" gównem-tego nie biorę pod uwagę). Chodzi mi głównie o kawałki z gatunku funku, takie które powinny się spodobać osobom, które nie słuchają takiej muzyki na co dzień.

Odpowiedz
jak chcesz się dobrze bawić to polecam ci ten album:

[Obrazek: 51M8gHfKSQL._SL500_AA300_.jpg]

A tak ogólnie jak chcesz się bawić w kolekcjonowanie teraz utworów pojedynczo to raczej nie radzę bo zajmie ci to całą wieczność chyba, że masz dużo funku na kompie. Przejrzyj tematy w dziale funk/soul/r&b i znajdziesz na pewno dużo kozackich albumów i wykonawców co załatwi sprawę.

No i trochę shitu który wszyscy znają:

W ramach podziękowań Macek możesz mnie zaprosić na sylwka bo jeszcze nie mam żadnych opjci :d
[Obrazek: iq8x_3c6_u8ubh.png]
Odpowiedz
ziooom, konkretna dawka, na pewno będzie w głośnikach!
hehehe, nie ma sprawy, wbijaj do opolskiego - dobra najba gwarantowana Big Grin
Odpowiedz
eee.. jak tu za trackliste można sie wprosić na impreze to też zaraz coś wyszukam xD
Ja to Ja, a nie imię i nazwisko.
Odpowiedz
http://soundcloud.com/shyshy-1/shy-groove-party moj mini set,na Boogie.
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
Jak to ściągnąć, kozacki set.

Odpowiedz
To będzie idealne Smile
[Obrazek: Machiavelli-hourglass-quote.jpg]
Odpowiedz
Tutaj masz jedną nutę na sylwka Big Grin

Odpowiedz

Odpowiedz
George Michael miał zaledwie 53 lata i mimo dużych problemów zdrowotnych artysty w ostatnich latach, mało kto wróżył mu tak smutny i szybki koniec. Zapamiętam go jako ikonę muzyki rozrywkowej, mnie głównie interesował jako wokalista i muzyk, bez poszukiwania w sieci plotek o jego romansach i skandalach obyczajowych. Pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem jego wykonanie piosenki Eltona Johna "Tonight", mistrzostwo. Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości