Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomocy - co to za track?
JA znowu tak z innej beczki. Modlę się że ktoś mi pomoże Smile
Pamiętam jak po zamach na WTC w 2001 roku widziałem na Vivie klip jakiegoś białego kolesia, w którym były pokazane te wydarzenia ale najbardziej zapamiętałem z tego teledysku to że koleś poruszał się po ulicach i obojętnie gdzie nie wszedł czy to bar itp. wszyscy dookoła mieli w rękach tak jakby podgrzane do czerwoności pistolety. Nawet dzieciaki trzymały w rękach czerwone gnaty. Pamiętam tylko tyle i że był to na pewno klip amerykańskiego białego wykonawcy, który miał na głowie czapkę z daszkiem.
Za cholerę nie potrafię skojarzyć ani tytułu ani wykonawcy pamiętam tylko klip. Ludzie pomóżcie, jakieś propozycje ? Wrzucajcie klipy to powiem o kogo mi chodzi.
[Obrazek: all-seeing-eye-movie-posters.jpg]
Odpowiedz
Może jakiś Immortal Technique ?
Odpowiedz
(04-10-2014, 07:35:50)Dah-Ridah napisał(a):  Może jakiś Immortal Technique ?

Chyba nie
Odpowiedz
Nie był to czasami klip EL-P "Deep Space 9mm" Big Grin
Odpowiedz
(05-10-2014, 11:22:36)bronx88 napisał(a):  Nie był to czasami klip EL-P "Deep Space 9mm" Big Grin

Ooo Ja pierdziele taakk dokładnie to był ten klip:

bronx88 stary jak Ja Ci to wynagrodzę ?
Ostatni raz widziałem ten klip tak koło 2003 roku na Vivie. I za cholerę nie zapamiętałem wykonawcy ani tytułu tylko sam teledysk.
Stokrotne podziękowania dla Ciebie za pomoc, trafiłeś idealnie. Gdyby nie Ty dalej bym czekał ileś lat świetlnych żeby jakimś cudem znaleźć ten klip ponownie na You Tube.
Browara czy coś wysłać pocztą ? Big Grin
Odpowiedz
Nie ma sprawy. Szczerze to sam musiałem trochę poszukać tego kawałka Tongue Ciesze się że mogłem pomóc.
Odpowiedz
@Original Gangster
Dzięki za te kawałki, ale to nie to jednak.
Dziś znowu miałem nawrót tego kawałka i w końcu sobie przypomniałem, że to Eddy Rebel i jego "Walkin On Sunshine". Big Grin

a dokładnie 04;09. Big Grin
Odpowiedz
Kolejne pytanie mam, zna ktoś może tytuł tej nuty z tego filmiku Paca i Shocka G ? Czy to jakiś sklejony na prędce podkład ?

Swoją drogą na niezłej fazie tu byli Big GrinBig Grin
Odpowiedz
Wykonawcę jak i tytuł kawałka znam. Pytanie jest takie: czy ten kawałek ukazał się na jakimś albumie lub kompilacji? Po latach mi się przypomniało, że kiedyś chciałem się tego dowiedzieć. Obstawiam, że nie, ale spytać można Smile

Na Ghetto Reality (1996) i Memoirs Of A King (2001) tego nie ma na 100%.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Pierwsza nuta z tego występu Dre i Snoopa, ktoś zna tytuł i wykonawcę ? Dobry G-Funk Shit Smile 

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości