Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomocy - co to za track?
http://www.youtube.com/watch?v=PmZXN80NNgE

to jest zapetlone kilkanascie sekund, kawalek lecial w 3 odc 1 sezonu 'rodziny soprano' i nawet na yt nie pojawila sie zadna sensowna odp. mam nadzieje ze ktos bedzie wiedzial co to Smile
Odpowiedz
Bedroom Productions - This Is How We Roll These Days. zostało to wydane w 500 egzemplarzach ciężko dostępne w mp3.... szkoda....
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Ja też mam ogromny problem, czy ktoś potrafi ustalić co to za nuta w tle tego filmiku z Junior MAFIA ?
W komentarzach nigdzie nie znalazłem odpowiedzi pod tym filmikiem, może ktoś kojarzy co to za nuta w tle ?

[Obrazek: tumblr_n13si3gKpL1szbfero1_400.gif]
Odpowiedz
Na tym filmiku to gówno słychać, choć brzmi mi to bardziej jak jakieś RnB niż rap. Nagranie jest z 95' więc może to być jakiś track z z płyt Faith,112 lub Total. W tamtym czasie Puffy dużo się udzielał także to może być jeszcze coś innego.
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Ja tam słyszę normalny prowadzący hiphopowy beat Big Grin

Będę musiał trochę tego przegrzebać, płyty z tamtego okresu tych wykonawców o których wspomniałeś. Przyznam się, że w całości to tylko przesłuchałem do tej pory dyskografie Mary J Blige jeśli chodzi o R&B wykonawców powiązanych z Puffym, ale u niej takiego podkładu nie ma. Postaram się sprawdzić Faith Evans, Total i 112, ale dojdą mi do tego jeszcze różne single, B-Side i nie wydane tracki z tamtego okresu.
To będzie jak szukanie igły w stogu siana Smile
Odpowiedz
Może poprostu to jest jakiś random beat co zrobili sobie w studiu i go puścili ?
Odpowiedz
(18-08-2014, 19:19:50)Dah-Ridah napisał(a):  Może poprostu to jest jakiś random beat co zrobili sobie w studiu i go puścili ?

Moim zdaniem zbyt ciekawie brzmi jak na przypadkowo sklejony podkład Smile
Odpowiedz
Bit jak dla mnie zdecydowanie RnB,słychać w tle śpiewy jakichś lasek, sprawdź debiut Total , one miały takie bity na płycie.
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Teraz ja mam drobny problem - dziś w drodze do sklepu siadł mi na głowe kawałek, w którym na 99 % była taka fraza "don't let the smooth flavour fool ya" lub coś takiego. Track napewno g-funk i pewnie mega znany, tylko za chuja nie moge sobie przypomnieć co to takiego - jakieś sugestie ?
Odpowiedz

czy chodzi o KC Smooth
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości