Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
idą wakacje....typowo wakacyjne nuty
Rainbow 
wrzucajcie typowo wakacyjne nuty,wolniejsze chillujace do grilla , bardziej porywające na na plaże czy balet pod gołym niebem
(oczywiście jest ich juz sporo w artykułach 10 na lato czy 10 na chilling, ale pojedzmy z tym tematem dalej dla ludzi którzy stawiają pierwsze kroki w G i kochają właśnie takie klimaty

http://www.youtube.com/watch?v=faryTV7-cy0
http://www.youtube.com/watch?v=0q6_u3477BE&feature=related
Odpowiedz
Mi moje poprzednie wakacje będą kojarzyły się głównie z
Mr X - Playa Hater
I Smooth 7 - Coolin In Da Ghetto
klimacik to te tracki mają Big Grin
dodatkowo:
Tha Dogg Pound - Cali iz Active
Lil Half Dead - Had to be a hustla
Tha Dogg Pound - Dat Ain't My Baby
Tha Dogg Pound - It'z A Good Ass Day
no i przekozackie
Bone Thugs-N-Harmony - BUDDAH LOVAZ

To chyba wszystko co przychodzi mi na pierwszą myśl Wink Chociaż jestem pewien że taki tracki można było by wymieniać godzinami Tongue
[Obrazek: aaaaaaabv.jpg]
Odpowiedz
I Smooth 7 - Coolin In Da Ghetto jest rewelacyjny...muszę przyznać, że kompletnie zapomniałem o nim. Masz coś w ogóle na płytach lub kasetach I Smooth 7 ? Chętnie bym kupił
Odpowiedz
Nie będę zakładał tematu tylko podłączę się pod ten: znacie jakieś g-funkowe, wolne albumy nadającę się na chill? Coś w stylu 'Itz your fantazy' czy 'Summer breeze' Quika ;p
Odpowiedz
Cały album Top Prize - Playalistic Conversation + pełno tracków od DS455, np. te dwa:

Odpowiedz

Wiekszosc z was pewnie nie trawi Realest'a ale te 2 tracki sa naprawde dobre i dobrze je odpalic w lato Big Grin
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Ode mnieCool 3X Krazy & Big Unc
Odpowiedz
(12-06-2010, 08:54:58)born2wice napisał(a):  I Smooth 7 - Coolin In Da Ghetto jest rewelacyjny...muszę przyznać, że kompletnie zapomniałem o nim. Masz coś w ogóle na płytach lub kasetach I Smooth 7 ? Chętnie bym kupił
Nie, niestety nic Sad Sam również chciałbym kupić, no ale nie ma gdzie Tongue
[Obrazek: aaaaaaabv.jpg]
Odpowiedz
(12-06-2010, 15:53:49)Karmel WZSP napisał(a):  
(12-06-2010, 08:54:58)born2wice napisał(a):  I Smooth 7 - Coolin In Da Ghetto jest rewelacyjny...muszę przyznać, że kompletnie zapomniałem o nim. Masz coś w ogóle na płytach lub kasetach I Smooth 7 ? Chętnie bym kupił

Mysle ze cena by cie odstraszyla bo to chyba najdrozszy obok "Gumbo Roots" Battlecat'a g-funkowy album - osiaga naprawde zawrotne cyfry jesli sie pojawi..
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
(12-06-2010, 16:15:41)Mietek23 napisał(a):  
(12-06-2010, 15:53:49)Karmel WZSP napisał(a):  

Mysle ze cena by cie odstraszyla bo to chyba najdrozszy obok "Gumbo Roots" Battlecat'a g-funkowy album - osiaga naprawde zawrotne cyfry jesli sie pojawi..

Ogólnie to jego płyty nie są bardzo drogie :

Coolin In Da Ghetto - 30 - 80 zł
T.H.U.G. Poetry - 50 - 100 zł
Ghetto Life - 100/150 - 300 zł

za tyle mniej więcej da się raczej kupić na CD. Jak na polskę to dość drogo.
[Obrazek: 30574.png]
[Obrazek: 40453588by8.jpg]
[Obrazek: frreee2.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości