Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana strony
Mam w planach kompletną przemianę g-funk.eu. Obecnie w sumie aktywne jest tylko forum, a strona podupada, choć wiem, że sporo osób w Polsce jara się g-funkiem i ciągle przybywają nowe osoby.

Moja idea polega na tym, żeby przerobić obecną stronę na bardziej coś w stylu bloga, ale z zachowaniem obecnego podziału na newsy, artykuły i tak dalej. Czyli np. u góry byłoby dalej menu, z którego można sobie wybrać konkretny dział i poczytać artykuły, ale oprócz tego strona działałaby jako blog o g-funku. Obecnie trudno mi dodawać nowe newsy i dosyć niewygodnie przeglądać stare.

Przykładowo mogłoby to wyglądać tak (to jest preview, więc nie ma logo strony i są jakieś domyślne pierdoły, wszystko by poznikało i byłoby czysto, kolory i tego typu rzeczy też można pozmieniać):

[Obrazek: stronanew.jpg]

Co wy na to? Macie jakieś pomysły, uwagi co do zmian na stronie?
Odpowiedz
Nie mam nic przeciwko, i tak nie zaglądam na stronę Tongue
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Rob co uwazasz za sluszne, mi to rybka, odwiedzilem ta strone z 5 razy. Jesli o mnie chodzi to uwazam ze by to lepiej wygladalo bez tego gowna z prawej strony.
Odpowiedz
Ogólnie tak jak Tobi nie mam nic przeciwko. Podoba mi się aktualny wygląd, kompozycja i forma strony, ale tak rzeczywiście mogłoby być lepiej. Nie chcę być niemiły, ale na pewno miałbyś czas na przeprowadzenie takiej zmiany? Chodzi mi o to, że piszesz "strona podupada", ale od ponad pół roku nie masz czasu sprawdzić mojego artykułu Tongue. Tak jak napisałem nie chcę być niemiły, tylko chodzi mi o to, żeby ta zmiana tak jakby nie utkneła w martwym punkcie podczas jej przeprowadzania, albo coś w tym stylu Smile. No chyba, że mój artykuł był tak straszny, że aż nie chciałeś go sprawdzać do końca i mnie informować, że to totalna porażka jest Tongue. A co do innych pomysłów co można byłoby na stronce zmienić to ich nie mam Tongue.

@down: A to spoko, he,he Big Grin (Nie chciałem nowego posta pisać, bo byłby nie na temat)
Odpowiedz
Hehe nie chciało mi się po prostu go sprawdzać. Nie chodzi o czas tylko chęci.
Odpowiedz
Z tym blogiem to ciekawy pomysl ja jestem jak najbardziej za Big Grin
Odpowiedz
Ja również Big GrinBig GrinBig Grin
[Obrazek: nunst070.gif]

Odpowiedz
jestem za ,a na główną zaglądam nawet często Big Grin
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
Ja na główną prawie nie zaglądam... Smile A z tym to dobry pomysł Marcinie - przydał by się ''wygodniejszy'' interfejs.
Wszyscy umrą.
Odpowiedz
Hej! A nie myśleliście może o założeniu strony na facebooku? W erze FB to najprostsza droga do dotarcia do fanów. Nie każdemu chce się zaglądać na stronę, a dzięki FB każdy będzie dostawać newsy na bieżąco. Do tego jakieś cykle w stylu "kawałek na dziś" jak robi to chociażby popkiller.
Odpowiedz