Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YG
Nowy teledysk od E-40:
http://www.youtube.com/watch?v=tllWt1tibbQ
Function (feat. YG, IamSu, Problem)

[Obrazek: yg6.jpg]

Co mnie zaintrygowało, YG biega w tym klipie w czapce "Compton" i nie byłem pewien czy to przypadkiem nie jest jakiś rapper z południa który po prostu przywdział takie nakrycie głowy, czy może jednak jest powiązany tymi stronami.
Nie znałem tego zawodnika do wczoraj, wcześniej mi tylko gdzieś błysnął w zalewie nowych utworów...
Co do samego "Function" - brzmi nowocześnie, ale ten główny dźwięk jest chyba wytworzony na Minimoogu.
Wczoraj sam wykręciłęm bez problemu podobny dźwięk na jego wtyczkowej wersji, więc beat brzmi świeżo mimo, że został najprawdopodobniej zagrany instrumentem sprzed 32lat, na którym powstało mnóstwo klasyków.
Podoba mi się to.

Tutaj jego osobny teledysk:
http://www.youtube.com/watch?v=isROQvd3RXw

[Edit]

W międzyczasie przypomniało mi się, skąd kojarzę tego zawodnika......
http://www.youtube.com/watch?v=4FcOLFQ5R08

Typ mój rocznik (1990).
Dziwne zagranie z zaproszeniem 50 Centa...
W ogóle ostatnio ucichło zamieszanie wokół jego osoby.
To dobrze, chociaż dziwi to, jak szybko przestał być rozchwytywany po tak ogromnych sukcesach jakie odnosił.
Odpowiedz
a ludzie mowie ze Spider Loc czy 40 Glocc to slabi zawodnicy ale ten typ to jest kwintesencja ciezniznt razem z Tyga niby obaj z CPT ale robia jakies poludniowe gowno
Odpowiedz
No właśnie, on jest powiązany z Tygą, zapomniałem o tym a coś mi świtało.
Nawet brzmienie głosu mają podobne.
Mam chyba zaległości do nadrobienia.

Nie jaram się jego twórczością, ale powiedzieć o kimś kto się tak wybił, że jest cienki to przesada.
Czymś chyba zwrócił na siebie uwagę i raczej nie były to cycki Wink

Faktem jest jednak, że nadal czekam na godnych reprezentantów Compton, czy w ogóle LA, którzy robili by to
w starym, dobrym stylu na poziomie mocno miażdżącym to co się obecnie dzieje.
Też wolę 40 Glocca czy Spider Locca od tych chudzielców.

Odpowiedz
^^^^
ale jak on sie wybil? one hit wonder i to cale jego wybicie nagral kawalek radio-friendly i to wszytko
raperow ktorzy sie tak 'wybili' jest setki tylko kto sie nimi jara poza ludzmi ktorzy sa dzeicmi MTV Tongue

a takich reprezentatow ktorzy robia to w dobrym westowym stylu jest jest pelno tylko trzeba tylko poszperac Tongue
Odpowiedz
Wiem, o tym, są tony dobrej muzyki, ale przydałby się ktoś, kto łączyłby mega popularność z tworzeniem dobrych brzmień.
Niestety nadeszły czasy, że świeżacy robią muzykę albo dobrą, albo popularną.

Drugiego Dogg Pound się nie doczekamy chyba.
Odpowiedz
(08-03-2012, 15:00:56)Slim napisał(a):  Wiem, o tym, są tony dobrej muzyki, ale przydałby się ktoś, kto łączyłby mega popularność z tworzeniem dobrych brzmień.
Niestety nadeszły czasy, że świeżacy robią muzykę albo dobrą, albo popularną.

Drugiego Dogg Pound się nie doczekamy chyba.

a do czego ci taka postac? west ma sie doskonale i ma bardzo dobrych graczy reprentujacych zachodnie brzeminie i co najwaznijesze robiacych bardzo dobrt rap wiec ja nie widze sensu by taka postac byla potrezbna

i na co ci drugi Dogg PoundRolleyes

Odpowiedz
Źle się wyraziłem, nie chcę kopii tego samego składu, bardziej chodziło mi o łączenie przebojowości i "klasy" Wink

Przyjemniej by było gdyby jakaś młoda krew pokazała jak się robi porządny rap.
Odpowiedz
^^^^^^^^
ale pokazuja Tongue

klasy? skad ty bierzesz te slownictwo Big Grin
Odpowiedz

nawet, nawet tylko ta piszczała mnie wkurwia Cool
[Obrazek: uo602_Fabolous.gif][Obrazek: tumblr_ml9iseM0e01s3ojtko1_500.gif]
Odpowiedz
to zdjecie pieknie podsumowuje tego artyste Big Grin

[Obrazek: 2886ubt.jpg]
Odpowiedz

Skocz do: