Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wu-Tang Clan
Przesłuchaliście już płyte? Jakie opinie, opłaca się odpalać? Big Grin
[Obrazek: uo602_Fabolous.gif][Obrazek: tumblr_ml9iseM0e01s3ojtko1_500.gif]
Odpowiedz
Ja sprawdzałem część materiału, Wu pokazało na tej płycie poziom, konkretne produkcje, chłopaki wciąż siedzą w temacie, polecam. Wink
Myślę, że płytę warto kupić, liczę jednak, że z czasem stanieje, wtedy dodam ją do kolekcji, bo jednak 55 zł za jeden CD to trochę dużo. Mimo wszystko A Better Tomorrow nie jest aż tak porywające.
[Obrazek: tumblr_n6woui2r0P1rvfjldo2_400_zpsnna6uwpl.gif]

Odpowiedz
Nawet nie najgorsza płyta jak na nich, ale z nóg nie powala.
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
(10-12-2014, 00:41:10)Emkej napisał(a):  Ja sprawdzałem część materiału, Wu pokazało na tej płycie poziom, konkretne produkcje, chłopaki wciąż siedzą w temacie, polecam. Wink
Myślę, że płytę warto kupić, liczę jednak, że z czasem stanieje, wtedy dodam ją do kolekcji, bo jednak 55 zł za jeden CD to trochę dużo. Mimo wszystko A Better Tomorrow nie jest aż tak porywające.

Przekonałeś mnie Tongue
[Obrazek: uo602_Fabolous.gif][Obrazek: tumblr_ml9iseM0e01s3ojtko1_500.gif]
Odpowiedz
Nowy Wu Block miałby wyjść 20 stycznia. Tytuł Hidden Gems. 15 kawałków, gościnnie m.in. Jadakiss, GZA, Masta Killa, Styles P, Cappadonna, Killah Priest i inni.
Wu Block - Wu Block Biznez

Pre-order - https://store.nature-sounds.net/site/shop/wu-block-hidden-gems/
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
http://grownuprap.com/2015/03/31/masta-killa-the-return-of-the-masta-killa-feat-capadonna/
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
Dobry track
[Obrazek: tumblr_n6woui2r0P1rvfjldo2_400_zpsnna6uwpl.gif]

Odpowiedz
(Son of Wu-Tang Clans U-God) InTeLL - "Mental Slave" [Audio]

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
Meeeeeeeega kultowa grupa, choć dziś mało kto już ich słucha. I tak jak dla jednego wstydem jest nie znać Illmaticu, a dla innego Chronicu, czy Straight Outta Compton, tak dla mnie ten kto nie zna Enter To The 36 Chambers nie ma prawa nazywać się FANEM rapu, yo
Odpowiedz
Jak dla mnie Enter To The 36 Chambers nie jest jakims zajebisty albumem. Po za paroma kawałkami jak dla mnie dupy nie urywa. Jak dla mnie nie ma startu do Illmatic.
[Obrazek: nas+and+big+l.jpeg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości