Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wu-Tang Clan
Wu się skończyło po pierwszej płycie i solowych debiutach członków, później to już słabiutko im szło, pojedyncze przebłyski Big Grin
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Pewnie i tak Meth i Ghostface będą najjaśniejszymi punktami tej płyty.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Wiadomo co z tą ich drugą płytką co miała trafić na licytacje w jednym egzemplarzu ?
Sprzedali to czy nie ?
Odpowiedz
Once upon a time in shaolin. Jest w sumie kilka wersji. Jedna, że wykupił ją "tajemniczy milioner", ta bardziej prawdopodobna czyli: Wu tang odpaliło stronkę, na której można było robic przelewy od 1$ do chyba 500, w ten sposób Wu chciało "zjednoczyc" fanów aby razem osiągnęli bariere miliona dolarów. Zostali oczywiście posądzeni o to, że nie ma chętnych na album, to ratują się jak mogą... Big Grin Ostatnia wersja jest taka, że album miałbyc wystawiany tylko w muzeach jako sztuka.... Hip-hop, oddech ulicy w muzeum, stary RZA zwariował. Big Grin Mogłem pokręcic kilka faktów, wiec jak ktoś wie więcej to z chęcią sam przytule kilka informacji.
Odpowiedz
Czyli wyszło prawdopodobnie tak jak ja myślałem.
Wszyscy mają ich głeboko w d...
A RZA to skuhwiel chytry na kase.
Nie dziwie się Reakwonowi że odszedł od tego gówna.
I tak nikt nie kupi tej ich płyty , będzie góra 30k egemplarzy po roku od premiery.
Odpowiedz
tam gdzie 10+ osób do koryta to chyba wiadomo ze będą chcieli jak najwięcej zarobić. Rae jest z Wu cały czas i tylko przez $$$ zgrywał takie fochy.
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
Nie można chłopakom zarzucać, że chcą nadal robić duży hajs, zresztą jeśli któregoś z nich naprawdę interesowałyby tylko pieniądze, to już dawno by nagrywał z dzisiejszymi gwiazdami hip popu. Żaden album Wu Tangu nie jest słaby. Może być gorszy albo lepszy, ale nie jest gówniany.
[Obrazek: tumblr_n6woui2r0P1rvfjldo2_400_zpsnna6uwpl.gif]

Odpowiedz
(11-08-2014, 13:47:11)Emkej napisał(a):  Nie można chłopakom zarzucać, że chcą nadal robić duży hajs, zresztą jeśli któregoś z nich naprawdę interesowałyby tylko pieniądze, to już dawno by nagrywał z dzisiejszymi gwiazdami hip popu. Żaden album Wu Tangu nie jest słaby. Może być gorszy albo lepszy, ale nie jest gówniany.

Sorrando emkej Big Grin
https://www.youtube.com/watch?v=nPwnutCA2O4

No to ino taki luźny przykład. Jestem za Wu bo to świetna ekipa, ale to co robią jest gówniane. Rozumiem, dorosłe chłopy nie będą się bawic w latanie z maczetami na klipie. Ale stracili pazur i ja tego nie kupuje. A no i zapomniałem dodac, że osobno kupuje ich oczywiście. Wu Tang to teraz bardziej marka, a ostatnio w H&M znalazłem damską koszulke ze złotym logiem feniksa. "suki kochają wu tang dopóki nie muszą cytowac wersów" Smile - znów edytuje... ten cytat nie był na koszulce.
Odpowiedz
(10-08-2014, 20:08:41)Houserules napisał(a):  Ostatnia wersja jest taka, że album miałbyc wystawiany tylko w muzeach jako sztuka.... Hip-hop, oddech ulicy w muzeum, stary RZA zwariował.
WTF!
Odlecieli na starość tak samo jak KRS-None z biblia o Hip-Hop'ie. Big Grin
Odpowiedz
hahaha KRS-None to celowy zabieg? Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości