Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wu-Tang Clan
Dziwi mnie że nie było tematu o nich . A wiec w skład wchodzą RZA , GZA , ODB ( R.I.P. ) . Inspecta Deck , Raekwon , Ghostface Killah , Method Man , Masta Killa , Cappadonna i U-God. Więcej nie będę pisał ponieważ zapewne każdy ich zna Smile A więc dla mnie to najlepsza grupa jaka kiedy powstała . Wu-Tang 4 Eva
Odpowiedz
Dla mnie najlepsza grupa na wschodnim wybrzeżu,dla mnie kompletnie ownią.Pierwsza płyta to dla mnie kompletne mistrzostwo !!!.Za najlepszego rapera ze składu uważam ODB(R.I.P).
Odpowiedz
Nie tylko na East, ogólnie na cały rap ta grupa to czołówka i pierwsza liga.
Odpowiedz
wiec ja sie rozpisze troszkę na ich temat
A Więc tak album wszystkim bardzo dobrze znany Enter The Wu-Tang - 36 Chambers to mistrzostwo siwta najlepsza płytak jak wyszła kazdy kawałek z płyty jest wyjebany
Rza Zajebisty producent zajebiste flow
Gza Genius poprostu Geniusz koles ma talent świetnie nawija jego teksty po prostu rozpierdalają głowę
ODB(R.I.P) Wiadomo najlepszy zawodnik z Rodziny WU
Masta Killa To co on zrobił na Da Mystery of Chessboxin to ból huja najlepszy tekst jaki kiedykolwiek jego słyszałem szkoda tylko ze przy pierwszym albumie spędził dużo czas w więzieniu tak jak U-God dlatego tylko był w jednym kawałku i zostali pominięci nawet na okładce
U-God Dobry MC lubie słuchac kawałków z jego udziałem koleś ma swietne flow
Raekwon O nim bym mógł Pisać do rana hehehhe C.R.E.A.M i wszystko jasne
Ghostface Killah tez zajebisty zawodnik
Inspectah Deck Protect Ya Neck Mistrzowski tekst hehehe
Method Man hahahah Zajebisty Głos Dobrze sie go słucha
no i zapomniałes B-Loc wspomnieć o Cappadonnie to jest oficjalny członek WU ,RZA z niego zrobił oficialnego członka większość fanów nie docenia go i uważa ze powinien należeć Do Rodziny ale tak naprawdę jest z Załogi Clanu

WU TANG 4EVA AND EVA AND EVA
[Obrazek: wutree.jpg]

Wu Tang TREE
OFicialna załoga WU i Rodziny

Jak trzeba jakiegoś albumy z rodziny WU albo z Clanu to pisać na PW Big GrinBig GrinBig Grin Pomoge
[Obrazek: homeoldpic.jpg]
Odpowiedz
Dla mnie najelpsza grupa w historii rapu Tongue Wsumie już wszyscy napisali o nich co trzeba więc nie będe nic dodawał
Odpowiedz
Bardzo dobry skład, jeden z najlepszych. W zasadzie każdy dobry.
Odpowiedz
A jak u was wygląda ranking ulubionych raperów z Wu-Tang'u ? U mnie tak :

1. Method Man
2. ODB
3. Raekwon
4. Ghostface Killah
5. GZA
6. Inspecta
7. RZA
8. Masta Killa
9. Cappadona
10. U-God
Odpowiedz
ODB
Raekwon
RZA
Method Man
Inspectah Deck
U God
Masta Killa
GZA
Ghostface
Cappadonna

Mam wyjebane Dla mnie każdy jest zajebistym raperem i robi dobry rap hahaha
[Obrazek: homeoldpic.jpg]
Odpowiedz
Szczerze mówiąc to średnio ich lubie i wogóle mnie nie jarają.
[Obrazek: 25342121676169146086.png]
Odpowiedz
Ja podobnie jak u góry. W sumie to poza ODB, którego uwielbiam podchodzą mi tylko pojedyńcze płytki jak 36 Chambers, Tical od Metha czy Liquid Swords od GZA. Ale ten skład to legenda i ich szanuję.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości