Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Watts Gangstas
Skład pochodzący z Watts w LA,reprezentujący gangsta rap,wydali jeden, znakomity, g-funk'owy album The Real z 1995r. Skład tworzą/tworzyli Mr. Felony i DeeDope . Obecnie nie wiem co się z nimi dzieje nie wykluczone, że po prostu zostali zabici to dość powszechne dla underground'owych raperów z Watts, Compton czy South Central. Mam przygotowany o nich artykuł wrzuci się za chwilkę Big Grin
Odpowiedz
Wydali jeden album , ale za to jaki ! Dla mnie to jedna z najlepszych produkcji lat 90-96 .Pozdrawiam
Odpowiedz
(19-03-2009, 17:31:49)MiMi napisał(a):  Mam przygotowany o nich artykuł wrzuci się za chwilkę Big Grin

Hehehe, "się wrzuci".

Naprawdę świetny album i świetny kawałek "Fuct In the Game", do którego zrealizowano teledysk.

Fajne flow mają w ogóle, takie inne niż wszyscy.
Odpowiedz
szkoda ze wydali jeden album może by wyjebali z jakimś lepszym klasykiem, oczywiście The Real ta płyta to po prostu "miód w uszach" Wink
[Obrazek: photo_lil-scrappy_profile.jpg] "Get Some Crunk In Yo System"
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=Fh6lGI1bOkw /album jest zajefajny !!! Dobry klimat west coastu Wink
Odpowiedz
Hehe ten sampel popularny całkiem jest. Świetnie go wykorzystali.
Odpowiedz
Szkoda ze wydali tylko jeden album i przydalby sie instumental do Fuct in the game,a swoja droga cala plyta jest dobra =)
Odpowiedz
lepiej jeden album a dobry niz 10 slabych Smile deedope? ja mam w credistach napisane dedope
Odpowiedz
Ja znalazłem przez dwa "E" xD
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
Ale wgl dobry Gangsterski klimat jest na tym krazku takie kawalki jak: Nine On My Hip,Watts Riders czy What A Nigga (Gotta Go Through) po prostu zajebisty klimat
Odpowiedz