Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warm Brew
[Obrazek: _wea4696.jpg]

Warm Brew to trio z Los Angeles, w skład którego wchodzą Manu Li, Ray Wright i Serk Spliff.
Ich kawałki charakteryzują się pozytywnym i wyluzowanym klimatem. Styl Warm Brew to mieszanka brzmień w stylu A Tribe Called Quest i De La Soul, g-funku oraz funku. Dużym plusem są podkłady Al B Smoov, który odpowiada za znaczną część ich dotychczasowych produkcji.

Temat miałem już dawno założyć, ale teraz jest odpowiedni moment bo właśnie niedawno Dom Kennedy przyjął ich do OPM (Other People's Money), a dzisiaj miał premierę ich debiutancki album Ghetto Beach Boyz, który dostępny jest na iTunes i Spotify.

Dyskografia
Mixtejpy:
Natural Spirit (2010)
Warm Brew EP (2011)
Sippin All Day Last Night (2012)
Kottabos (2012)
The Ride (2013)

Albumy:
Ghetto Beach Boyz (2015)

Co do Ghetto Beach Boyz. Okładka i tracklista:
[Obrazek: fj6vqkigfek4lfdatrdx.jpg]
[Obrazek: Nffw8Oo.jpg?2]

A1Day1 (feat. Racella)
Hold On To Her (feat. Dom Kennedy)
Whispers
Can Ya Blame Me
Za większość produkcji na GBB odpowiada Al B Smoov.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Bardzo ich lubię. Mają naprawdę mocną dyskografię. Mam nadzieję, że przejście do wytwórni nie zniszczy ich stylu.

Co do nowego albumu, gdyby ktoś miał dostęp poza iTunes i Spotify to poproszę o PW hehe.
Odpowiedz
Właśnie sobie słucham ze Spotify i na pewno styl jest ten sam, zresztą Al B Smoov odpowiada za większość produkcji, a on im dawał zazwyczaj najlepsze podkłady. Chociażby W$ Phonk, czy A1Day1 z tej płyty to potwierdzają.
Odpowiedz
Kozacki jest ten nowy album, większość tracków bardzo konkretna.
Odpowiedz
Sprawdziłem parę kawałków od nich, dopiero ostatnio ich obczaiłem. Naprawdę spoko rap robią, niezły styl. Muszę przesłuchać coś z ich dyskografii.
Odpowiedz
Kozacki klimat
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Baaardzo spoko brzmi ta ekipa,nie wszystko mi siada,ale wiekszosc ma kozackie produkcje,dobrze sie tego słucha.
Odpowiedz
The Come-UP - Cuttin Up (feat. Warm Brew)

Odpowiedz
Dobry traczek.
Odpowiedz
jest i nowy klip. Akurat liczyłem, że może coś nakręcą do tego kawałka Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości