Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UGK
to z tej nowej polecam kawalek - the pimp and the bun
Beatin up on your ear drums with some of that G Funk
Some of that gangsta funk
Some of that ghetto funk
Call it what you want, just don't forget the G
Odpowiedz
Dobry ten kawałek jest. Album też w porządku. Aż smutno się robi, że to już koniec duetu.
Odpowiedz
No szkoda
Odpowiedz
Kolejny raz leci u mnie ten album. To zdecydowanie świetne zwieńczenie historii duetu.
Odpowiedz
Jak dla mnie nowe gówno od UGK to absolutna czołówka roku, R.I.P Pimp
Odpowiedz
Bardzo dobra grupa wszystkie ich płyty są bardzo dobre
Odpowiedz
sprawdzilem dwa albumy wczoraj: Ridin' Dirty i Dirty Money. nigdy jakos mnie nie skusilo by ich wczesniej sprawdzic Dodgy i szczerze teraz zaluje Tongue bo Ridin' Dirty to normalnie rozpierdol jest plytka Big Grin ahhahahahha oporcz oczywiscie kawalka Murder - uszy juz mnie bola na poczatku bitu Tongue. co do drugiej plyty no tu juz dla mnie gorzej , kilka utworow calkiem niemozliwe dla mnie do przesluchania, ale jest Dupri - nie wiem czemu ale koles zajebiscie wypada na goscinnych wystepach, tutaj tez idealnie wpasowal sie w - Money, Hoes & Power, plus za Too Short Big Grin no i oczywiscie dla mnie kawalek numer jeden - Ain't That a Bitch (Ask Yourself), bo jest Devin Big Grin kawalek masakra - strasznie mi sie podoba

ahhahahah teraz zamierzam sprawdzic jednak starsza plytke - Super Tight, zobaczymy na razie 1 : 1 - jedna zajebista, druga przecietna z kilkoma ciekawymi numerami Wink
Odpowiedz
Kiedyś słyszałem 1 czy 2 kawałki UGK i na pewien czas sobie odpuściłem. Niedawno przesłuchałem Ridin Dirty i to jest to !Big Grin Nie wiem jak Was, ale mnie bardziej jarają zwrotki Pimp C niż Buna Wink Najlepszy kawałek według mnie- Diamonds & Wood.
[Obrazek: nunst070.gif]

Odpowiedz

Oni chyba nie nagrali nigdy słabej zwrotki gościnnie Big Grin
Odpowiedz
Dziwnie trochę widzieć UGK, czy innych południowców w tym dziale.

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości