Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twista
[Obrazek: twista.jpg]

Czołowy raper jeżeli chodzi o prędkość rapowania, umie wybierać świetne bity na swoje kawałki i ma bardzo przyjemne flow.

Jak ktoś się jara Midwestem to pewnie jara się Twistą.

Jaki album Twisty wg Was jest najlepszy?

Ja nie potrafię wyróżnić jednego, dla mnie najlepsze to Resurrection, Adrenaline Rush, Kamikaze i The Day After. Pierwszy album nie podoba mi się za bardzo, podobnie jak ostatni - Adrenaline Rush 2007.

Po Category F5 (zapowiedzianym nowym albumie) nie wiem czego się spodziewać. Lista gości nie za bardzo mi się podoba, jest zbyt popowa, ale jak będzie, zobaczymy.
Odpowiedz
Rzeczywiście ma fajne flowSmile Prędkość rapowania-przekracza prędkość dźwiękuSmile
Odpowiedz
Twista przy tym szybkim rapowaniu ma jeszcze bardzo dobrą dykcję, a to dla wielu raperów, którzy szybko rapują, jest już bardzo trudne do osiągnięcia.
Odpowiedz
Dawniej, zanim zacząłem słuchać Bone Thugs-N-Harmony jarałem sie Twistą przez jego szybki styl. Chillowe kawałki jak "Hope" czy "Celebrity Overnight" zakodowały się w głowie jak przymusowo dekalog "Moherowym" bojówkom hahhaa. Na poważnie, przyjemne flow, brzmienie a suczki w teledyskaaaach mmmmm... hehehe
' Twist Up Grapes '
Odpowiedz
taki sobie kolo
[Obrazek: photo_lil-scrappy_profile.jpg] "Get Some Crunk In Yo System"
Odpowiedz
Mi sie tam bardzo podoba jego rap. Rzeczywiście mimo, że nieźle zapierdala to idzie jeszcze sporo z tego zrozumieć Big Grin
Odpowiedz
Ja szczerze mało co rozumiem z tego co rapuje, ale podoba mi sie jego flow, styl w jakim napierdala Wink
' Twist Up Grapes '
Odpowiedz
Nowy track Twisty:
http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhAn3e5id3v2gBv4rF

Po przesłuchaniu tego mam przeczucie, że album może być jednym z najlepszych albumów Twisty. Świetne wyluzowane brzmienie.
Odpowiedz
Drugi teledysk tego samego kawałka: http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshh7C010jJYn0oYl768
Odpowiedz
to jest to czego brakowalo Twist'cie, beatow Traxstera, szkoda ze nie produkuje on calej plyty a tylko kilka kawalkow
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości