Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzeci Wymiar
Nikt ich tu nie słucha ? IMO najlepsza technicznie grupa w Polsce. Ostatni dwupłytowy album "Złodzieje czasu" bardzo solidny. Lubię czasami ich posłuchać. W dodatku są z mojego miasta, przez co często bywam na ich koncertach Wink.
Odpowiedz
Ja słucham ;D
Odpowiedz
Słyszałem kilka tracków i uważam, że to chyba najlepsza polska grupa pod względem techniki rapu - flow (nie ma co, nikt w Polsce nie robi tak dobrych przyspieszeń jak oni), świetne rymy różnego rodzaju i teksty oparte na podobieństwach sylab. Widać, że nad każdym tekstem pracują, aby dobrze brzmiał.
Odpowiedz
Zgadzam się z Marcinem mają świetne flow
Odpowiedz
Jedna z nielicznych polskich ekip ktorej lubie sluchac - najbardziej podobaja mi sie ich wspolne kawalki z Kasta, no i maja na swoim koncie chyba najlepiej zrealizowany klip w polskim hip-hopie:

Co jak co, ale tego klipu nie powstydzilby sie zaden zagraniczny raper - no i kawalek tez zajebistyBig Grin
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
4 pory rapu to jedna z najlepszych PL płyt hiphopowych, można chyba powiedzieć że to klasyk, obowiązkowa pozycja dla słuchacza rapu, flow gnie gwoździeTongue
Odpowiedz
jeszcze jako dzieciak w podstawówce słuchałem utwory "15 mc" i "Skamieniali". Trzeci Wymiar mają dobre Flow
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
O tak, raperzy z mojego miasta! Wałbrzych reprezentuje = ) Chłopaki są mega, album "Złodzieje Czasu", to po prostu cudo, tak samo jak klasyczne utwory np. Skamieniali, 15MC, Więcej grzechów nie pamiętam, Zapomnij o tym.
Odpowiedz

zwrotka od 1:40 miażdży
nie słucham polskich rapsów ale chłopaki zasługują na uznanie!
[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz
Akurat dzisiaj byłem na ich koncercie Smile
Odpowiedz