Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trae
Trae to raper z Houston, Texas. Dobry ziomek Z-Ro, członek Screwed Up Click, razem z Z-Ro i Dougie D założyli Guerilla Maab. Trae jest głównie znany z jego unikalnego "szepczącego" głosu i szybkiego flow.

Solowe albumy do tej pory:
2003: Losing Composure
2004: Same Thing Different Day
2006: Restless
2007: Life Goes On
2008: The Beginning
2011: Street King

Oprócz tego ma sporo projektów w kolaboracji z innymi + mnóstwo mixtape'ów.

Parę tracków od niego:

Obczajcie sobie jego ostatni track z gościnnym udziałem Mystikala i Tech N9ne'a:

Trochę zniszczył każdy flow.
Odpowiedz
Dobry zawodnik, na wyróżnienie zasługuje to:

Odpowiedz
Ta, też konkretny track. Choć ogółem wg mnie Trae nie ma aż takiej równej dyskografii, na każdym albumie zwykle znajduje się parę kozaków i parę znacznie gorszych tracków.
Odpowiedz
Trae ostatnio w naprawdę dobrej formie i staje się chyba coraz bardziej popularny:

Odpowiedz
wlasnie przez to ze jest taki 'hit & miss' nigdy sie do konca doniego nie przekonalem

a ten nowy kawalek z Mytikal'em to mega syf
Odpowiedz
Nowy track,całkiem spoko
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
On ma bdb tracki jak powyższy czy " Life on da edge " nie wiem dalczego jest tak mało znany Sad
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
Dobry zawodnik, aktualnie słucham jego LP "Restless" i bardzo przyjemnie to wypada. Wink faktycznie zrobił ostatnio dwa kawałki z Wizem, a tu jeszcze Big Boi na featuringu, szacunek. Big Grin Świetne flow, nic dodać, nic ująć, "No help" z Z-Ro to dla mnie osobisty klasyk.
[Obrazek: nunst070.gif]

Odpowiedz
oo.. szkoda że o tym typie nie słyszałem . teraz akurat mam wolna chwilę to znajdzie się na pewno czas by przesłuchać coś z jego dyskografii. Bardzo jaram sie kawałkiem z French Montana Smile
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
Najnowszy mixtape Trae The Truth "Tha Blackprint Mixtape"ma pojawić się 30 sierpnia. Pierwszy kawałek z tego mixtapu to "I'm From Texas" feat. Z-Ro, Kirko Bangz, Bun B, Slim Thug & Paul Wall
Okładka - http://mixtapewire.com/wp-content/uploads/2012/08/trae-tha-truth-blackprint.jpg

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości