Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Too Short
Nie no może troszeczkę przesadziłem z tym że w jego wieku nie wiedzieliście co to rap, ale wydał Don't Stop Rappin w wieku 16 lat. PS. w opisie jest błąd bo karierę zaczął w wieku 14 lat ale był to rok 1980 anie 83...
'cause I am the G and the funk is what you want...
Odpowiedz
(21-04-2009, 20:06:34)Pitu napisał(a):  ale wydał Don't Stop Rappin w wieku 16 lat.
Esham wydał swoj debiut w wieku 14 lat.
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
Cytat:He recorded Born to Mack in 1986, and sold more than 50,000 copies just by riding around the region.

Który raper sprzedałby teraz z bagażnika tyle płyt jeżdżąc po okolicy?

Too Short to prawdziwa legenda.
Odpowiedz
Short Dog.. prawdziwa legenda Westu. "Cocktails" to moim zdaniem jego najlepszy album - swego czasu meczylem go strasznie, dzis lubie do niego wracac raz po razSmile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Cocktails - wsumie bardzo porzadna plytka choc bardziej mi podchodzi : Nasty, Cant Stay Away albo Get In Where You Fit In
Odpowiedz
Jeden z moich ulubionych raperów - mistrzowskie flow, lajtowa nawijka i te wszystkie hity. You know he's a playa! Big Grin
Odpowiedz
długo sie zbieralem na too shorciaka i sie niezawiodlem
alfons wychodzi mu znakomicie bawi raz monotonnie od niechcenia wolno a to zaraz przyspiesza jedzie rowno
jeden z lepszych rapero west coast tyle lat ile on juz jest na scenie 20 lat>>??
najlepsze plytki moim zdaniem
1990 - Short Dog's In The House niecała
1992 - Shorty The Pimp
- 1993 - Get In Where You Fit In
1995 - Cocktails jak dla mnie najlepsza
1996 - Gettin' It (Album Number Ten)
1999 - Can't Stay Away ale kilka utworkow \More Freaky Tales You Might Get G'd feat daz soopafly Ain't No Bitches.
2000.......plus tam juz sporadycznie pewne wyjątki
ale ogolnie raper dobry jeden z moich ulubionych jak i znakomitych w wescie
Odpowiedz
(02-07-2009, 12:27:49)funky child napisał(a):  długo sie zbieralem na too shorciaka
Nie znam zadnego too shorciaka.

(02-07-2009, 12:27:49)funky child napisał(a):  alfons wychodzi mu znakomicie bawi raz monotonnie od niechcenia wolno a to zaraz przyspiesza jedzie rowno
jeden z lepszych rapero west coast tyle lat ile on juz jest na scenie 20 lat>>??

Porachuj ile. Na pewno wiele mu zawdzieczamy. To on towarzyszył przy kreowaniu się rapu na zachodzie
P-Funk. Uncut Funk. The Bomb.
Odpowiedz
Ostatnio przesłuchałem sobie LP Short Dog'a "Get In Where You Fit In" i płytka wypada średnio, sytuację ratuje track "Just Another Day", świetny bit QDIII (jeden z jego najlepszych) i lajtowa nawijka $hort'a, z dobrych to mogę jeszcze wymienić "I'm A Player" (linia basu identyczna jak w "Coolin' In Da Ghetto" I Smooth 7 Wink ) oraz "Money In The Ghetto" (lepiej wykorzystali ten sampel B.G Knocc Out z Drestą).
Odpowiedz
ja tam nie przepadam za nim, ma swoja laidbackowa nawijke i swoj image, ale jest strasznie monotonny i monotematyczny. kilka kawalkow nagral zajebistych, noi ogolnie lubie 'Cant Stay Away'. poza tym srednio, jest wielu lepszych a znacznie mniej docenianych
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości