Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Three 6 Mafia
[Obrazek: cover.jpg]

Tracklista:
01. 6ix Commandments Intro
02. Go Hard (Feat. Yelawolf) [Prod. By DJ Paul]
03. Beacon N Blender [Prod. By DJ Paul]
04. Been Had Hard [Prod. By DJ Paul & TWhy] [Co-Prod. By JGrxxn]
05. Betta Pray (Feat. The Outlawz & Lil Whyte) [Prod. By DJ Paul & TWhy]
06. Break Da Law [Prod. By DJ Paul]
07. Murder On My Mind (Feat. Space Ghost Purp, Bizzy Bone & Krayzie Bone) [Prod. By Space Ghost Purp; Co-Produced By JGrxxn & DJ Paul]
08. Remember (Feat. Lil Wyte) [Prod. By DJ Paul]
09. Stash Spot [Prod. By DJ Paul]
10. Yean High (Feat. 8-Ball & MJG) [Prod. By DJ Paul & TWhy; Co-Prod. By JGrxxn]
11. Body Parts (Feat. Juicy J, Kokoe, Point Blank, JGrxxn, Locodunit, Skinny Pimp, Gangsta Boo, Crunchy Black, La Chat, Lil Whyte, Lord Infamous, Koopsta Knicca, DJ Paul & More) [Prod. By DJ Paul]
12. 6ix Commandments Outro
iTunes bonus
13. Grab da Gauge (Bonus Track)
14. How We Gone Play It (Bonus Track)

Download
Klimat jak ze starszych płyt 3-6, Juicy w jednym kawałku.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Swego czasu jarałem się tym gównem (i nadal się jaram) szczególnie tą pierwszą płytą "mystic stylez". Jak to 1 raz usłyszałem to nie mogłem tego gówna wyłączyć tak byłem zajarany, szczególnie produkcja mi przypadła do gustu te bity były oryginalne jak tamte czasy i na pewno PONADCZASOWE. Już nigdy nie zrobią takiej płyty i to jest najsmutniejsze bo dają dupy teraz ale nie ma co się dziwić hajs im wpadł to szaleją i robią albumy pod widza inaczej było z debiutem gdzie słychać że mieli w chujach czy to się przyjmie i o to chodzi

[Obrazek: th_mac_dre.gif][Obrazek: tumblr_mnms8wWUqA1s9npefo1_400.gif][Obrazek: tumblr_m0mjbvDqQf1ql1ku3o1_400.gif]
Odpowiedz
Hajs to większości z nich się już od dawna nie zgadza i między innymi stąd pomysł o zjednoczeniu się oraz wydaniu mixtejpu, a potem albumu pod szyldem Da Mafia 6ix. Juicy J bardzo dobrze sobie radzi solowo i nie ma się co dziwić, że nie bierze w tym udziału.
Przy dobrych wiatrach może w przyszłości jeszcze wyjdzie album w kompletnym składzie jako Three 6 Mafia.

Teraz jest popularne ich brzmienie, które zapoczątkowali. W dzisiejszych trendach są odwołania do brzmienia Mafii, SpaceGhostPurrp, A$AP Rocky + jeszcze wielu innych robią muzykę w ich stylistyce i odnieśli większy lub mniejszy sukces. Zbyt wiele osób zarabia na tym, tylko nie zarabia T6M.

Późniejsze płyty lubię, choć nie wszystkie ("Last 2 Walk" jest słabe).
Odpowiedz
Mogliby sie postarac o lepszy mastering.
Odpowiedz
Wersja z iTunes pewnie lepiej brzmi.
Odpowiedz
Pisalem to sluchajac wersji z iTunes Tongue
Odpowiedz
Całkiem spoko ten mixtape, nieźle brzmi, jak Triple Six kiedyś, ten mroczny klimat zachowany
[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz
Undergroundowe produkcje miażdżą.
Odpowiedz
szacunek dla Lorda Infamousa (za zajebiste tracki i ogólnie wkład w kulture) który dzisiaj zmarł jako że nie wierze w wieczny odpoczynek i piekło do którego według chrześcijan najprawdopodobnniej pójdzie - nie będzie "wieczny odpoczynek racz mu dać panie " Smile

[Obrazek: th_mac_dre.gif][Obrazek: tumblr_mnms8wWUqA1s9npefo1_400.gif][Obrazek: tumblr_m0mjbvDqQf1ql1ku3o1_400.gif]
Odpowiedz
Szkoda czarnucha, Mafia już wróciła prawie w pełnym składzie. Nie spodziewałem się tego, choć z tego co mozna wyczytać Paul się tego spodziewał.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości