Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Three 6 Mafia
[Obrazek: three6mafia-772770.jpg]

Oryginalny skład:
- DJ Paul
- Juicy J
- Lord Infamous
- Crunchy Black
- Gangsta Boo
- Koopsta Knicca

Obecny skład:
- DJ Paul
- Juicy J
- Lord Infamous

Pierwsza hip-hopowa grupa z Memphis, która zdobyła platynę i druga grupa, która została nominowana i zdobyła Oscara. Grupa była pierwotnie złożona z 6 członków: DJ Paul, Juicy J, Lord Infamous, Crunchy Black, Gangsta Boo i Koopsta Knicca. Na początku działalności grupy wypuścili wiele undergroundowych produkcji w swoim własnym studiu Prophet Entertainment (Później Hypnotize Mindz Records). W 1997 roku ludzie ze składu zostali wcieleni do Relativity Records gdzie wypuścili swój pierwszy "mocny" album: "Chapter 2: World Domination". W 2003 roku wyszedł "Da Unbreakables" z gościnnymi rymami Lil' Flipa, Pimp C, Lil' Wyte, Frayser Boy, i Project Pata. Z tego właśnie albumu pochodzi hit "Stay Fly ft. Young Buck, 8-Ball, i MJG". Jednak 2006 rok, był dla nich najbardziej udany. W marcu dostali Oscara za "Best Song" i stali się także pierwszymi artystami którzy w ogóle występowali na gali Academy Awards. Grupa została nominowana za utwór "It's Hard Out Here for a Pimp" z Hustle & Flow. W 2006 Three 6 Mafia & Hypnotize Mindz Records podpisali kontrakt z Warner Brothers Records.

Dyskografia:
- 1994 - Smoked Out, Loced Out
- 1995 - Mystic Stylez
- 1995 - Live by Yo Rep
- 1996 - Chapter 1: The End
- 1997 - Chapter 2: World Domination
- 1999 - Underground Vol. 1: (1991-1994)
- 1999 - Underground Vol. 2: Club Memphis
- 2000 - Underground Vol. 3: Kings of Memphis
- 2000 - When the Smoke Clears: Sixty 6, Sixty 1
- 2001 - Choices: The Album
- 2003 - Da Unbreakables
- 2005 - Choices II: The Setup
- 2005 - Most Known Unknown
- 2005 - Most Known Hits
- 2006 - Smoked Out Music Greatest Hits
- 2007 - Prophet's Greatest Hits
- 2008 - Last 2 Walk
- 2008 - Last 2 Walk:The Mixtape
- 2009 - Laws of Power

Kariery Solowe:

DJ Paul:
- 2002 - Underground Volume 16: For Da Summa
- 2009 - Scale-A-Ton

Juicy J
- 2002 - Chronicles of the Juice Man
- 2009 - Hustle Till I Die

Lord Infamous
- 1994 - Lord of Terror
- 2007 - The Man, The Myth, The Legacy
- 2009 - After Sics
- 2009 - Blood Money

Crunchy Black
- 2006 - On My Own
- 2007 - From Me To You
- 2009 - Knowledge is the Key

Gangsta Boo
- 1998 - Enquiring Minds
- 2001 - Both Worlds *69
- 2003 - Enquiring Minds II: The Soap Opera
- 2004 - Street Ringers Vol. 1: The Mix Tape
- 2006 - DJ Smallz & Gangsta Boo: Still Gangsta

Koopsta Knicca
- 1999 - Da Devil's Playground: Underground Solo
- 2002 - Da K Project
- 2003 - Undaground Muzic, Vol. 1
- 2004 - De Inevitable
- 2005 - The Mind Of Robert Cooper

Do tego można dodać Project Pata który pojawia sie u mafii dość często

Project Pat
- 1999 - Ghetty Green
- 2000 - Murderers & Robbers
- 2001 - Mista Don't Play: Everythangs Workin'
- 2002 - Layin' da Smack Down
- 2006 - Crook by da Book: The Fed Story
- 2007 - Walkin' Bank Roll
- 2009 - Real Recognize Real

Słaba biografia tak kozackiego zespołu ale z angielskim u mnie tak sobie wiec wklejam co skopiowalem z wikipedii. Jak dla mnie LEGENDARNY SOUTH oprócz UGK, Geto Boys i 8Balla z MJG ciężko znaleźć dla nich konkurentów. Solówek nie sprawdzałem ze wzgledu na okres ich wydawania ale jako zespół polecam całość dyskografii a perełką w ich dorobku jest "Chapter 2: World Domination" z 1997 roku.
[Obrazek: sygnatura2v.jpg]
Odpowiedz
meh...
Odpowiedz
Sprawdziłem tylko dwie płyty, zespół bardzo dobry. Most Known Unknown poszedł już trochę w komerche, ale i tak zajebista płytka. Mystic Stylez bardziej mi spasowało, głębokie teksty i mroczne bity, Da Summa genialny kawałek Wink
Hip and Hop is more than music
Hip is the knowledge,Hop is the movement!
Odpowiedz
Pierwsze płyty to coś niesamowitego, uwielbiam mrok dlatego ich pierwsze projekty mnie pochłonęły.
Niestety, ostatnio włączyłem ich najnowszy singiel....
Więcej to miało wspólnego z popem niż z rapem niestety :/
[Obrazek: 12414965434adc1f6c25359.jpg]
Odpowiedz
Beka z nich ostatnio niesamowita - wielcy wysłannicy piekeł nagrywający z DJ Tiesto... Mają kilka dobrych kawałków takich jak "stay fly", czy "i'd rather". Ich wcześniejszą karierą się nie jaram, bo mroczny rap nie dla mnie. W dodatku bezsensownie zaczepili kiedyś BTNH.
Odpowiedz
bardzo dobry zespol,przesluchalem chyba cala ich dyskografie,naprawde swietna muze robia,ostatnie albumy sa jeszcze lepsze niz te starsze,czekam na nowe produkcie
bardzo dobry zespol,przesluchalem chyba cala ich dyskografie,naprawde swietna muze robia,ostatnie albumy sa jeszcze lepsze niz te starsze,czekam na nowe produkcie
Odpowiedz
Świetna grupa, jednak bardziej podobały mi się ich solowe projekty, zwłaszcza Koopsta Knicca (zajebioza Tongue) Do "Most Known Unknown" było zajebiście, potem jako grupa już nie byli tak dobrzy imo, ale solo nadal był kozak Smile
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
Nie no luuuubię ich, jednak nie za bardzo jarają mnie starsze płyty mafii, (to samo się tyczy solówek ; d), mimo iż mieli ten taki swój niepowtarzalny klimacik, to zdecydowanie najbardziej wolę Most Known Unknown.
Odpowiedz
Robią świetną muzę do tańczenia Big Grin i na imprezke polecam Wink
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
mowisz chyba o ostatnich nagraniach Mafii?
bo te z poczatku kariery nie za bardzo nadaja sie na tance Smile
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości