Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Relativez
[Obrazek: 8aabdc7613926d08341f24ce6d66d9ce_400x400.jpeg]

Nie będę sie rozpisywał na temat tej grupy z Inglewood bo wszyscy ich znają od czasów albumów Bloods & Crips, Damu Ridas czy albumu Young Soldierz. Big Wy (red rag) oraz Suga Buga (dogg) mają na swoim koncie mase materiału w postaci albumów, mixtejpów czy kompilacji. Big Wy ma także sopry dorobek solowy. Od paru lat zapowiadany jest ich kolejny album "Takeover 2", który w dalszym ciągu nie ma daty premiery natomiast promowany był aż czterema singlami "Long Night", "Young Thang", "Flockin" oraz "Still Wit the Bullsh*t". Także Big Wy zapowiedział swój solowy debiut pt. "All or Nothin" ale poza singlem i clipem do "We Like to Party" nic więcej się nie ukazało.

Dirty Money
[Obrazek: 51JayJ22NYL._SL500_SY450_.jpg]

The Takeover
[Obrazek: MI0002375258.jpg?partner=allrovi.com]

Money Respect Money
[Obrazek: 516XW89ED3L._SX450_.jpg]

Rise To Power
[Obrazek: dj.tahqvcyn.1200x1200-75.jpg]

Legendary
[Obrazek: 1416x1384sr.jpg]

Do tego kilka kompilacji i mixtapów m.in. "Break Bread Mafia", "Hood Mixtape Vol. 1", "Dirty Money Mixtape", "Klassic Gangsterism", "The Hood Hitchcock" Vol. 1 & Vol. 2 (nie jestem pewny czy sie ukazał) "Soo Woop: The Movement", "King Piece Of The Rap Game", "True Hogg Campaign", "Bemixx Series Vol. 1", "What It Do Mixtape Vol. 1"

Ostatnio Big Wy wypuścił clip do kawałka "Day Onez", który promuje mixtape "On The Set Crips & Bloods"

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
A nie było już tematu o nich? Coś mi się kojarzy łączony temat.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
(06-11-2015, 13:12:02)StayTrue napisał(a):  A nie było już tematu o nich? Coś mi się kojarzy łączony temat.

zgadza się jako young soldierz/relativez ale wyszukiwarka mi nie znalazła nie wiem dlaczego.
Odpowiedz
Połączyłem wątki i zmieniłem temat na The Relativez.
Odpowiedz

Odpowiedz
Nowy singiel z Takeover 2
Odpowiedz
Big Wy - Whats Hatnin

Odpowiedz
Nie było w temacie:
Eddie MMack x Big Wy - Came From Nothin

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz

Jeden z niewydanych kawałków Young Soldierz/The Relativez, nagranych w okresie przynależności do Death Row. Numer miał się pojawić na składance "Death Row Inside Out", która nigdy nie została wydana...
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
mocny numer!
[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości