Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Relativez
Skład utworzony w 1993 w LA który tworzyli raperzy: Big WY, Lil' Stretch, Dog i Pops.
Wydali jeden album pt. "Young Soldierz"
Jak dla mnie on nie jest jakiś niezwykły, choć kilka kawałków to prawdziwy rozpierdol-East Side West Side, Alligator, no i w końcu wykurwisty "If Tomorrow Comes"

// Dopisz info o The Relativez. A potem skasuj ten mój komentarz hehe.

Marcin
Odpowiedz
jako YOUNG SOLDIERS jeden album ale jako THE RELATIVEZ wydali juz 5-6 wiec moze by tak zmienic temat i przenies do westcoast bo oni to za bardzo z g-funkiem nie maja do czynienia no chyba ze posnijesze plyty ale tez bym tego g-funkiem nie nazwal
Odpowiedz
Popieram Hatera. Moze i Relativez nie robia G-Funku ale wydali zajebiste West Coast'owe albumy - polecam przede wszystkim pierwsze 2 plyty: Dirty Money i Takeover.
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Niech tu zostanie temat Young Soldierz, a niech ktoś inny założy temat o The Relativez w West Coast hehe.
Odpowiedz
Bez sensu Marcin skoro to ta sama ekipa
Odpowiedz
Okej, zmieniłem tytuł i przenoszę do West Coastu.
Odpowiedz

Odpowiedz
Young Soldierz to Big Wy, Suga Buga, Lil' Strech, Pops
A the Relativez to Big Wy, Suga Buga? Bo słyszałem, że ktoś ze składu zginął w wypadku.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
Jako Young Soldierz wydali naprawde dobry materiał "If Tomorrow Comes".Ja jednak gorąco polecam 3 album od The Relativez -"Dirty Money" ‎,"The Takeover" ‎&" Money Respect Money" które wypełnione sa kozackim west coastem ,dobrymi produkcjami i goscmi.
Odpowiedz
Takeover 2 ciagle aktualny temat?Smile
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości