Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Game
Odpowiedz
^^^ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin dobrze żeś go ocenił
Facet myśli że należał do Bloods, jebnął se dziare N.W.A nagrał kilka piosenek z jakimiś beztalenciarzami i teraz wydaje mu się że jest wielkim raperem hehehe... a te jego żałosne dissy hehehe...
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem przyczyn takiego hejtowania. Co wam takiego złego zrobił? Większość tracków nagrywa w klimacie Westu, a nie tak jak nawet niektórzy weterani w brzmieniu gównianego nowego Południa, ma wielki szacunek do starszych raperów, dobre flow (dwa przykłady: http://www.youtube.com/watch?v=c3IVHphqRMU oraz http://www.youtube.com/watch?v=O-XzjCvv970) i image nawiązujący do starego stylu Westu, a nie tych nowych pajaców w wąskich spodniach. Fakt, że jest przeceniany, ale to z powodu, że związał się z G-Unit. Myślę, że gdyby trafił do porządniejszej wytwórni to miałby o wiele większy szacunek. A tak wszyscy go będą oceniać przez to, że nagrywał z 50 Centem...
Odpowiedz
Hejtuje go tak dla tego bo to gówniany raper który podskakuje do tych którzy go wypromowali a póżniej zostaje zgnojony jak szmata i ma jakieś wkreny że jest Bloodsem. A jak tracki z Pharrellem, Akonem albo Kanye Westem to dla ciebie styl starego West to nie mamy o czym gadaćBig Grin. Lepiej zapuść se ten diss na tą łajze:
http://www.youtube.com/watch?v=N_Tomx42RUw
[Obrazek: 067436.jpg]
Odpowiedz
^^^Jesli chodzi o jego tracki to tak, ma pare zajebistych kawalkow. Ma ucho do bitow i potrafi dokonac odpowiedniej selekcji czego przykladem jest chociazby "Doctor's Advocate" - moim zdaniem jego najlepszy album, ktory ma typowo West Coast'owy klimat.

Jest jednak raperem strasznie monotematycznym co za dluzsza mete okazuje sie przeszkoda nie do pokonania, przynajmniej dla mnie.. Jesli zas chodzi o jego "street credibility" to wiadomo, ze Game to nie zaden blood ani thug i wiekszosc rzeczy robi pod publike..

[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
A dlaczego tak nie jedziesz Snoopa? Nagrał tracki z tymi wszystkimi oprócz Kanyeya co napisałeś. Zresztą ocenianie rapera przez pojawiających się u niego gości jest śmieszne. Devin the Dude nagrał track z Lil Wayne'em (to jest dopiero gówniany raper), a nic mu to nie odbiera z jego skilli. Co czyni The Game'a gównianym raperem? Napisz mi logiczny i sensowny argument czego brakuje mu w rapie, że oceniasz go jako "gówniany".

Nie napisałem "starego Westu", tylko "w klimacie Westu", a to różnica. Znam ten diss i uważam, że jest kozacki, ale to nie znaczy, że automatycznie mam jechać Game'owi. Nawet tak uwielbiany przez Ciebie B-Legit nagrał track z Clyde'em Carsonem, który jest ziomkiem The Game'a. I raczej to nic nie zmienia. Wydaje mi się, że nie masz swojego zdania, a tylko bazujesz na zdaniu Twoich ulubionych raperów.
Odpowiedz

Jeden z moich ulubionych sampliSmile

Ma ktos ten kawalek w 320? Jesli tak to prosze na PW - wymienie sie na cos fajnego:p
Odpowiedz
(12-05-2010, 16:54:39)Marcin napisał(a):  Nawet tak uwielbiany przez Ciebie B-Legit nagrał track z Clyde'em Carsonem, który jest ziomkiem The Game'a. I raczej to nic nie zmienia.

A nawet tak uwielbiani przez ciebie Born Hoes-N-Harmony nagrali track I Tried z AkonemTongue.
A jeśli pytasz czego brakuje Game'owi w rapie to mówie ci że np. dobrego flow bo koleś nawija jakby nie srał przez tydzień.
Cytat:A dlaczego tak nie jedziesz Snoopa?
A skąd ty to kurwa możesz wiedzieć??? To że nie napisałem tak na tym forum to nie znaczy że tego nie robie. I ja w przeciwieństwie do ciebie nie sprawdzam tych nowych gówien od Snoopa.
[Obrazek: 067436.jpg]
Odpowiedz
Jeżeli The Game ma takie flow jak piszesz (zakładam, że nawet nie sprawdziłeś tych tracków co podałem), to skoro tak to Master P w ogóle nie ma flow i nieporozumieniem jest nazywać go raperem. Co jest prawdą, ale mimo to go słuchasz. Nie będę się licytował na obrażanie raperów, których ty lubisz i podawanie z kim nagrali tracki, bo to śmieszne. Zawsze śmieszyły mnie osoby, które jechały na Biggiego, bo tak powiedział 2Pac albo jechały na Dre bo tak powiedział Eazy i zdania nie zmieniam. Jak kiedyś wyrobisz sobie własną opinię zamiast powtarzać opinię innych raperów, to będzie można podyskutować. Teraz nie ma to sensu.
Odpowiedz
Kawalek z Akonem czy kimkolwiek innym z mainstreamu na featuringu wcale nie musi zawsze oznaczac chujowego kawalka. Moim zdaniem "I Tried" jest zajebistym trackiem, chociaz do "Flow Motion" to jeszcze daleka droga [moj ulubiony joint z nowych nagrywek BoneSmile]. Jest pare kawalkow z Akonem ktorych da sie sluchac i brzmia ok, chociazby "Dream Big" Crooka..

Wracajac do Game'a - jak juz wspomnialem, glowna przeszkoda dla mnie jest jego monotematycznosc. Praktycznie w kazdym kawalku jest cos o Dre, Aftermath, 6-4 Impala itp

Ma pare zajebistych trackow ze swietnym bitem i fajna nawijka jak np. State Of Emergency, ma pare zajebistych trackow z dobra koncepcja i pomyslem jak "Never Can Say Goodbye" czy "My Bitch" ale ogolnie nie wybija sie jak dla mnie poza przecietnosc i z "Nowego Westu" bardziej wole posluchac sobie np. Young Maylay'a czy wspomnianego Clyde'a Carson'a..
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości