Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Game
koles jest zalosny,najlepsze kawalki ma z 50 centem Smile,wokal ma niezly,ale straszny z niego cwaniak

a to cos dla tych co nie przepadaja za The Game

http://www.youtube.com/watch?v=uT0AS_1kwJo
Odpowiedz
Ten diss miażdży. Normalnie Yuk jest mi obojętny, ale na tym tracku naprawdę pokazał skill. Może nie wszystkie punche są specjalnie ambitne, ale świetne zgranie z bitem i agresja w głosie daje moc.
Odpowiedz
Kompletna miazga !!! Jak prawie każdy Diss na tego pajaca kawałek jest zajebisty
Odpowiedz
Ogólnie Yukmouth jest świetny, jeśli chodzi o dissy, zwłaszcza chodzi mi o te na G-Unit z C-Bo i Spicem
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
Raper bardzo monotematyczny - w kazdym kawalku rapuje o Dre, Aftermath, 6-4 Chevy Impala itp co nie znaczy ze nie ma fajnych kawalkow. Najbardziej podobaja mi sie:

Westside Story Remix ze Snoopem
Start From Scratch
Where I'm From OG z Dre
Lookin' At U
Let's Ride na znakomitym
California Vacation
Bang
State of Emergency

Game jest dobry w dissach ale Yuk rozkurwil go pierwszym Gayme Ova i kompletnie pogrzebal druga czescia..
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
The Game - Lets Ride Remix F. Ice Cube, Xzibit, Snoop Dogg lets ride(rmx) chyba dla mnie jego najlepszy track z nowych
http://www.youtube.com/watch?v=lxRJLcAxkI8
Odpowiedz
ma klika spoko nagrań, dla mnie smieszny ziomek...
Odpowiedz
Kiedys prezentowal jakis poziom, Doctors Advocate calkiem spoko plytka, nawet sie nia troche jaralem, Documentary tez niezle, ale LAX hujowe, ewentualnie takie nuty jak 'Money' czy 'State of emergency' da sie posluchac, reszta do dupy...teraz jest juz coraz gorzej... 50 cent zglebil go jak dziwke, nie przyjmujac jego przeprosin xD a material ktory teraz wydaje nawet nie nadaje sie do sluchania, cos czuje ze RED bedzie jeszcze gorsze niz LAX
AngelAngelAngelAngel
Odpowiedz
Ale wydaje mi sie, ze Game nie tworzyl G-funku. Co do niego - dobry glos, niezle flow. Raczej go nie slucham, ale moze kiedys sie wybije wyzej.
Odpowiedz
Widze tu dużo haterów. Osobiście Game własnie na tle Westu nie wypadł tak źle. Ja go na przykład conajmniej lubie. Daje mi ten klimat ale czasami w kawałkach przesadza z tą "gangsterką". Moge przyznać, że w moich oczach Game nie jest taki zły, lubie czasem pogibać sie przy jego twardych basach i głosie.
1,2,3,4,5,6,7,8,9.. Is the 10 Crack Commandments.!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości