Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Dove Shack
Jedna z ciekawszych grup,niestety ich kariera nie rozwineła sie za bardzo,ale nagrali kawalek jeden zlepszych co chodzi o g-funk.

"Summertime in the LBC" mysle ze wszyscy znaja ten kawalek,a jesli nie to koniecznie go posluchajcie.Chłopaki współpracowali z Warrenem G

The Dove Shack (Bo-Roc,2Scoops,C-Knight):

1995 This Is the Shack
2006 Reality's Got Me Tied Up

http://www.youtube.com/watch?v=jjThjya1Tdw - najwiekszy hit tej grupy
Odpowiedz
Pierwszy album z uwagi na kilka kawałków jest spoko (Smoke Out, This Is The Shack, Summertime In The LBC, Fuck Ya Mouth, We Funk (The G Funk), There'll Come A Day), drugi jest niestety znacznie gorszy. Na pierwszym krążku denerwująca jest jednak liczba skitów - co to za 17 tracków, jeżeli jest aż 5 skitów. Mieli potencjał, ale go nie wykorzystali. Szkoda, bo pewnie gdyby wydali jeszcze w latach 90. wyprodukowany przez Warrena jakiś album to mógłby być dobry.

W tym roku Bo Roc ma wydać swój solowy album, może być coś ciekawego.

Tutaj są tracki:

http://www.myspace.com/rochousemuzic

[Obrazek: SOLIDERSONG.jpg]

G-funk certified hehehe.
Odpowiedz
pierwsza plyta bardzo porzadna - tez zaluje ze nie wydali nic odrazu po debiucie np. dwa lat pozniej jakis krazek, a tak pierwsza plyta kozacka ale nic poza tym bo niestety nie ma co sie oszukiwac jezeli ktos powraca po ilus latach tam no to czego sie spodziewac Tongue
Odpowiedz
Pierwsza płyta b.dobra ostatnio właśnie jej słucham . Najlepiej wypadali z Warrenem.
Odpowiedz
Nowy album Bo Roca wyciekł nieco ponad dwa tygodnie temu i muszę przyznać, że jest całkiem spoko. Krótka recenzja:

Everyday - nawet spoko, chociaż nie lubię za bardzo Bad Azza
Boulevard Nights - miazga, naprawdę świetny track ze świetnym klimatem
On Fire - kolejny kozak
I Love You - trochę denerwujący bit, słabszy track
Oh Daddy - kozak
Freak of the Week - słabszy track
Peace of Mind - spoko, chociaż jakaś dziwna jakość jest
I Don't Bang No More - miazga
A Soldier's Song - miazga, smutny klimat, ale naprawdę dobrze to brzmi
Just Surrender - track w klimacie Gaye'a, bardziej soulowy niż reszta
Happiness - podobnie jak A Soldier's Song naprawdę świetnie brzmi, ale ma smutne brzmienie (hehe a z tytułu wynikałoby coś innego)
Summertime in the LBC (remix) - nawet fajny remix, chociaż oryginału i tak nie da się przebić

Generalnie album w dużej mierze śpiewany jak przystało na Bo-Roca. W sumie można to określić jako mieszankę albumów L.V. i Nate Dogga.

Okładka i tracklista:
[Obrazek: coverwxp.jpg]
[Obrazek: backs.jpg]
Odpowiedz
Wywiad z Bo Rociem: http://www.dubcnn.com/interviews/boroc/

Najlepsza informacja:
Cytat:Dubcnn: What’s the status of the Dove Shack crew? Do you guys still communicate and are there any talks of reunion?

My niggas is good! We all got individual projects that we’re dropping, and indeed we are in the lab as we speak working on our new album “Parties and Hard Times”, which will be out later this year.

Jeżeli postarają się tak jak Bo Roc ze swoim albumem, to może być naprawdę coś fajnego.
Odpowiedz
The Dove Shack jak dla mnie konkretna ekipa pierwszy album to esencja G-funku. Natomiast, jeśli chodzi o drugi album nie można go oceniać porównując go do pierwszego albumu. Przede wszystkim inne lata a co za tym idzie inny klimat. Mi osobiście przypasował album „Reality Has Got Me Tied Up” nawet bardzo i uważam że jest to pozycja wara odsłuchania. Jeśli jest ktoś, kto oprócz tworzenia muzy G-funkowej żyje w stylu Rodzinnym-G-funk to są to właśnie The Dove Snack i o to właśnie chodzi.

Genialny kawałek w rodzinnym klimacie - Fucc You Bitches (f/ Goldie Loc)

Sorry We Keep Ya [f/ Nate Dogg]

C-Knight - Baby Curt Knight (That Me)

SAME KONKRETY

RapChwast
[Obrazek: gfunk.jpg]
Odpowiedz
Przesluchalem to solo Bo Roca i rzeczywiscie spoko albumik. Fajnie z jego strony ze dal Remix Summertime In The LBC bo to byl jeden z wielu trackow ktorymi bootlegerzy handlowali przez ostatnie lata, sprzedajac go za duze sumy razem z Live From L.A. i innymi fajnymi trackami:p

Teraz musze sobie przesluchac na spokojnie i zobaczyc czy jakosciowo jest lepiej od mojego WAV-Rip'u ktory udalo mi sie skombinowac jakis czas temuBig Grin
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
NAjlepszym materiałem jaki słyszałem z The Dove Shack to kozacka solówka C-Knight'a - Knight Time. Jeśli ktoś nie słyszał to niech sprawdzi Wink
Odpowiedz
2Scopp wydal album w zeszlym roku calkime spoko plytka

[Obrazek: 20892463.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości