Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Comrads
z nudów napisałem ostatnio do Big Dutcha i co sie okazało że akurat jest z Gangsta i coś tam tworza... dowiedziałem sie że album 1 generation to tylko kwestia odpowiedniej ceny ale narazie sie nie dogadali i nie bedzie jeszcze wydany tak szybko (tego można było sie spodziewać) natomiast gangsta ostro pracuje nad solówką pt. Side Hustle, która ma sie ukazać ... tez soon a więc nie ma daty premiery ale mozliwe ze w tym roku... na albumie na pewno bedzie ekipa 1 generation i to tyle newsów odnośnie Gangsta.. co do Dutcha to jego album Brand New Classics ukaże sie w czerwcu...
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
^^^^^^^^^^^
Gangsta jakby chcial to by mogl wydac z3-4 albumy odrazy bo tyle ma materialu Wink a Dutch pracuje nad ta plyta juz 2 rok hehe
Odpowiedz
co do tej solowki Gangsta to to nie bedzie solo jednak Big Grin tylko kolaboracja z Kenny Fatz Big Grin
Odpowiedz
Obie ich płytki rozpierdalają produkcjami.
Odpowiedz
(11-04-2013, 11:07:18)HAter From SD napisał(a):  ^^^^^^^^^^^
Gangsta jakby chcial to by mogl wydac z3-4 albumy odrazy bo tyle ma materialu Wink a Dutch pracuje nad ta plyta juz 2 rok hehe

Jak wiadomo nic nie wypalilo ale jak tyle nagrał mógłby sie podzielic jakimś chociażby mixtejpem

(14-07-2013, 20:40:00)HAter From SD napisał(a):  co do tej solowki Gangsta to to nie bedzie solo jednak Big Grin tylko kolaboracja z Kenny Fatz Big Grin

Ostatni zapowiedziany projekt i jak narazie tez cooming soon.......szkoda ze trzeba tyle czekac na materiał od niego

Jak dla mnie lepsze produkcje sa na "The Comrads" mega kozacki kalifornijski klimat,album od poczatku do kocna bez skipniecia,całośc na wypasie,natomiast "Wake Up & Ball" tez jest swietnym albumem jednak kilka trackow odstaje,
Solóweczki dotychczasowe od Gangsty rowniez znakomite,zwłaszcza ze swietnym klimatem " Wanted"
Odpowiedz
chce sie ktoś złożyć na ta płyteSmile??? nie wiem co to jest ale sporo tu K-Maca, o którym od ładnych dobrych paru lat nic nie słychać, nie wiem czy on dalej żyje w ogóle.

http://www.amazon.com/gp/product/B004VBYEHE/ref=ox_sc_act_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=A2TNY2C2RO62DM

[Obrazek: News_Snoop.jpg]

1. Hot Box (Featuring – K-Mac, Lil' 1/2 Dead)

2. Ass Like That (Featuring – Bad Lucc, K-Mac)

3. Do You Wanna Dance (Featuring – Bad Lucc, K-Mac, Pretty Paige)

4. Right Tonight (Featuring – Uncle Chucc)

5. Clean My Lac (Featuring – Bada Bing, E Money, Lil' 1/2 Dead)

6. 2 Gangsta 4 Tv (Featuring – Bad Lucc)

7. Get That Money (Featuring – Lil' 1/2 Dead)

8. Do It (Featuring – Daz Dillinger, Kurupt, Lil' 1/2 Dead)

9. Keep It Gangsta (Featuring – K-Mac, Lil' 1/2 Dead, Pretty Paige)

10. Take A Ride (Featuring – Bad Lucc, K-Mac, Lil' 1/2 Dead)

11. Smoke Somethin (Featuring – Aaron, Bad Lucc, K-Mac)

12. Nowhere To Go (Featuring – Lil' 1/2 Dead)

13. Work (Featuring – Lil' 1/2 Dead)

14. Bang On (Featuring – Aaron, Bad Lucc, K-Mac)
Odpowiedz
haha 89$ Big Grin
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
zrobimy zrzutke na forum nie wyjdzie drogo... kazdy dostanie ripa a Marcin CDSmile
Odpowiedz
$89 nie jest zle
Odpowiedz

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości