Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Comrads
tu kawalek Gangsta (brak danych z jakiego materialu) na bicie Killah Keno to ten ziomek przy kompie (bit mnie zniszczyl ta penerska piszczala) ten gosc w skorze to Big Dutch z BrookCentral/The Sweat Hoggs - mam okazaje pogadac z nim od czaus do czasu i wg niego Gangsta ma materilu na 5-6 albumow ale nie nspieszy mu sie z wydaniem tego Sad
jedyne co to na pocieszenie Gansgta bedzie w super grupie 1st Generation ktora pracuje nad albumem obecie

Odpowiedz
I to jest ten sam koleś co nagrał album Wanted... Przykre.
Odpowiedz
^^^^^^^^
pzrykre to by bylo jakby po 15 latach nagrywal ciagle to samo a zreszta na Wanted sa bardziej hardcorowe i minilistyczne bity: Late To Bed, N All Kinda Shit, N All Kinda Shit ktore sa zbudowane z piszczaly i werbla (czy jak to sie tam nazywa)
jakby caly taki album byl to bym sie wcale nie podniewal (takie piszczaly mi wystarcza srac na rozbudowane podklady) ale wiem ze nie bedzie
zreszta jak pogadsm z Big Dutch to sie dowiem skad to jest
Odpowiedz
(20-01-2011, 06:51:39)HAter From SD napisał(a):  tu kawalek Gangsta (brak danych z jakiego materialu) na bicie Killah Keno to ten ziomek przy kompie (bit mnie zniszczyl ta penerska piszczala) ten gosc w skorze to Big Dutch z BrookCentral/The Sweat Hoggs - mam okazaje pogadac z nim od czaus do czasu i wg niego Gangsta ma materilu na 5-6 albumow ale nie nspieszy mu sie z wydaniem tego Sad
jedyne co to na pocieszenie Gansgta bedzie w super grupie 1st Generation ktora pracuje nad albumem obecie

Numer Bandyta! tyle w temacie...dziękuje,dobranoc.
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
track dosyc dobry
niewiem czemu marcin sie tobie tak niepodoba
Odpowiedz
Bo jest elektroniczny i brzmi jak kolejne techno gówno z Południa.
Odpowiedz
przesłuchałem ich pierwszą płytkę i płytkę Gangsta - Wanted i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobali zarówno sam Gangsta jak i razem, dobre klimaty, dobre bity i nawijka. wielki pozytyw =)
[Obrazek: tumblr_m5zpo1Zg4k1r7ej8go1_250.gif]
Odpowiedz

Mały throwback.
Odpowiedz
Miło zaskoczony jestem pierwszą pozycją z tego duetu, wcześniej nie słuchałem Gangsta [tracę coś?], ani nic nie mówiła mi ksywka K-Mac, a tu proszę obydwaj potrafią kozacko nawinąć. Wszystko tak jak na funkową pozycję. WestSide Connect OG's!!
Odpowiedz
Kozacki duet !!!
[Obrazek: 29n9lkh.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości