Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Comrads
[Obrazek: f82435yhodf.jpg]

The Comrads czyli duet raperow pochodzacych z poludniowej Kalifornii: K-mac oraz Gangsta. Pierwszy krazek - Comrads zostal wydany z 1997 roku, za produkcje na plycie odpowiedzialni byli: Ant Banks, Big Jess oraz sam Gansta, goscinnie na kawlakach mozna uslyszec: Macka 10, WC oraz AllFrumThaI. Po trzech latach wychodzi ich nastepny album - Wake Up & Ball ( 2000 ), znow produkcja zajmuje Ant Banks i Gansta, ale rowniez pojawiaj sie podklady takich producentow jak: Battlecat, Meech Wells, Fredwreck, Young Tre czy Blinky Mack. Wsrod gosci mozna uslyszec Snoopa, Macka 10, Mc Eihta oraz Krayziego Bone. Oprocz tych dwoch plyt rowniez wydane zostaly dwie solowki przez Gangsta: Wanted z 95 oraz Penitentiary Chances z 2003 roku.

Dyskografia:

Comrads - 1997
Wake Up & Ball - 2000

co duzo mowic ziomkowie Macka, dwie dobre solidne plytki, najbardzije lubie Bitch Made, Westside Connect OG's, Game Recognize Game czy Playa Hata z pierwszej plytki. na drugiej tez znajdzie sie kilka konkretnych utworow: That There, Speak on It feat. Snoop Dogg, Eazy Breezy, Murder Murder feat. Krayzie Bone oraz Click Click Bang. warto naprawde sprawdzic obie plytki duetu jak i solowki Gansta, dobre, porzadne produkcje.
Odpowiedz
Zaajebista grupa, Gangsta klasa jak zawsze, K-Mack wcale nie gorszy. Z plyt oczywiscie wole pierwszą, "Homeboyz" rozkurw Big Grin Na drugiej najbardziej podoba mi sie track z MC Eihtem.

Warto dodać, ze K-Macka zdissowali też The Relativez na "Fuck Mack 10"
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
zajebisty kawałek!!!
Odpowiedz
Warto dodać że jeden z raperów z tego duetu wydał solowy album,chodzi tu o album Gangsta - Wanted który został wydany w 1996 roku,chodzi o ten album Kliknij
Odpowiedz
No i oprocz Wanted, Gangsta wydal tez Penitentiary Chances w 04 czy 03, goscinnie m.in. byli Big Wy czy CJ Mac
Odpowiedz
Mam do tej grupy straszny sentyment - pierwszy raz uslyszalem ich na Bow Down i spodobali mi sie do tego stopnia ze postanowilem zakupic ich plytki no i udalo mi sieSmile - w 2002 roku za obydwie pozycje zaplacilem lacznie 35zl co jest jednym z wielu przykladow ze swego czasu w Polsce w takich miejscach jak Empik czy Media Markt mozna bylo zakupic zajebiste plytki w bardzo atrakcyjnej cenieBig Grin!
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Odpowiedz
Ile ma zmarszczek Gangsta już po tych wszystkich latach :O
Odpowiedz
DYSKOGRAFIA COMRADS!

[Obrazek: 1zzidkk.jpg]

+ porównanie wydania Albumu Gangsta - Wanted 1995 ze Wznowieniem wydanie Gangsta - Wanted tylko pod inną nazwą - Fuck All' Ya' LL z 1997 roku

[Obrazek: 219qnua.jpg]

[Obrazek: 2qjx4l1.jpg]

[Obrazek: faa6gn.jpg]

[Obrazek: 27ynwh1.jpg]
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
Gangsta planuje wydanie nowego albumu niesty nie wiem nic ponad to gdyz nie ma za wielu informacji jak narzie:
CRIMINAL MINDED
[Obrazek: l0bbfab54fc3946e786a9fd.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości