Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tha Dogg Pound
(05-01-2016, 16:53:20)bronx88 napisał(a):  THA DOGG POUND - VIOLATION kolejny track 
https://soundcloud.com/daz-dillinger-1/tha-dogg-pound-violation-from-the-new-album-daz-n-kurupt-kurupt-n-daz

i coś jeszcze od Daza "My 9 Goes POW" chyba z zapowiedzianej EPki
https://soundcloud.com/daz-dillinger-1/daz-my-9-goes-pow

my 9 goes pow wyszło już w 2011 roku i razem z kawałkiem Damn zapowiadał 8 trackowe EP, które nigdy nie wyszło ale teraz Daz znów chyba podejmuje temat tego projektu bo jak sam napisał na swoim TR w 2016 ropku ma zamiar wypuści sporo muzyki. Na instagramie pojawiła się także m.in. okładka kompilacji This is long beach vol. 1 więc może jest szansa na jakieś rarytasy od DPG w 2016.
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
macie jakies info co do tego filmu od dpg??moze byc niezla beka,chetnie to obejrze, bedzie klimat  hehe

Na instagramie pojawiła się także m.in. okładka kompilacji This is long beach vol. 1 więc może jest szansa na jakieś rarytasy od DPG w 2016.>>>>>>>>

Czekam na duzo rzeczy od DPG i oby chociaz połowa siadała na dobrym wescie to bede zadowolony
Odpowiedz
[Obrazek: artworks-000074894655-sp6i9m-t500x500.jpg]

Odpowiedz
 Tha Dogg Pound - Dogg Pound 4 Life (Original Version) (1993)

Odpowiedz
Wale - Gangsta Boogie ft. Tha Dogg Pound

Strasznie "miętkie" jak na gangsta boogie.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Dla mnie spoko, Daz dobrze poleciał
[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz
DPG feat. WALE - GANGSTA BOOGIE

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Dobry trak. Troszkę się zaskoczyłem że Wale wziął na trak OG's z DPG. Ale efekt bardzo dobry.

O i przed chwilą zostało wrzucone na yt

Odpowiedz
No doczekałem się  Smile spoko in ten track wyszedł, i klip kręcony w odpowiednim miejscu  Big Grin
[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz
Mi to kompletnie nie siada.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości