Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ten Typ Mes
Mes nigdy nie powiedział takich słów. Mietek wyluzuj. Powiedział, że po wydaniu przez Dre płyty 2001 pokazał kto wyznacza nowe szlaki w rapie. Więc o co ta spina. Jednym słowem Dr. Dre zamknął wszystkim usta a raczej nie zamknął a sprawił że szczęki poopadały wszystkim do ziemi.
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
Mes jest bez dwóch zdań najlepszym polskim raperem. Zajebiście rapuje, śpiewa refreny a jego teksty aż kipią od zajebistych metafor i spostrzeżeń. Szkoda że żaden jego solowy album nie jest g-funkowySad
Na jego nowej solowej płycie będzie gościnnie Devin The Dude na 90% (wspomniał o tym w jednym z wywiadów).BombaSmile
[Obrazek: daz4.jpg][Obrazek: devin_the_dude_3.jpg][Obrazek: foesum4.jpg]
Odpowiedz
Ostatnio mam beke z tego , ten kto ma fb odsyłam do linku http://www.facebook.com/#!/mestentyp/posts/175491409160697 , a jeśli nie to

" Mogę tylko spekulować czym jest sickaluffa.. hmm.. Za to na pewno ten album 3xKrazy (Kamil, dziękuję !) jest wspaniałym odkryciem z cyklu "ale kozackie rzeczy wychodziły w latach '90." No i okładka jak marzenie, chcę taką na nowej płycie !"

Z cyklu Mes poznaje g-funk ,poza Tha Dogg Pound i Chronic.
Odpowiedz
najsu trzeba wziąć to pod uwagę że przeciętny słuchacz rapu w Polsce nie wie kto to 3xKrazy - a on pomaga poznawać ludziom co do gf- trzeba zacząć od tego ze dzieki niemu i 247 gfunk stał się bardziej popularny w PL -bez dwóch zdań- jak ja wkręcam znajomków w ten szit to też na początek im zapodaje te najbardziej znane i wpadajace w ucho płyty

a dwoją drogą najsu - do czego to doszło że w słowniku nie ma takiego wyrazu "Najsu" bo mi podkreśla na czerwono heheTongueTongue
Odpowiedz
Haha, muszę napisać tu i ówdzie żeby to naprawili Big Grin

Dobrze, że robi to co robi czyli uświadamia słuchaczy w Polsce, że istnieje coś takiego jak g-funk, ale mnie trochę po prostu śmieszy robienie się na wielkiego znawce i kolekcjonera g-funku. Okazuje się jednak, że jego wiedza opiera się tylko i wyłącznie na ścisłej czołówce wykonawców , tak jak Mietek kiedyś mówił , spytany o Dj Battlecata i jego Gumbo Roots - To było ee yy o co chodzi.
Odpowiedz
Hahahahaha, o k-u-r-w-a mac! Gosc dopiero co odkryl 3xKrazy???!!! R U 4 REAL?! LMFAO!

Najsu masz u mnie +10 za ten nius - dawno nie mialem takiej zwaly hahaha Big Grin
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Nie napisał że dopiero odkrył 3xKrazy, po prostu pisze że konkretny album jest ciekawym "odkryciem" Wink Może go wcześniej nie sprawdzał Big Grin
[Obrazek: aaaaaaabv.jpg]
Odpowiedz
Czyli dopiero co odkrył Tongue
[Obrazek: nunst070.gif]

Odpowiedz
(07-02-2011, 13:37:32)QbaWestSide napisał(a):  Czyli dopiero co odkrył Tongue
A ile jest albumów 3xKrazy? Wink Napisał że KONKRETNY album jest ciekawy, równie dobrze mógł przesłuchać całą resztę Big Grin
[Obrazek: aaaaaaabv.jpg]
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=NMshE52KyVM&feature=player_embedded#

Czekam, czekam . Kozak beat w utworze pod koniec .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości